Oyun Yamaları

Island War Mod APK 2.9.6 İndir

Island War Mod APK 2.9.6 İndir, APK uygulama sitemizde Island War Mod APK 2.9.6 İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Island War Mod APK 2.9.6 İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Island War Mod APK 2.9.6 İndir

Island War Mod APK 2.9.6 İndir

Fastone Games HK stüdyosundaki adamlar bize keyifli ve minimalist strateji savaş oyunlarından bir tane daha sunuyor. Bu sefer, topraklarını ve ordusunu genişletmek için adaları fethetmesi gereken bir Viking kasabasını kontrol edeceğiz. Island War Apk, Ragnarok yüzünden ufak adalara bölünmüş bir dünya bulduğumuz orijinal birden çok oyunculu strateji oyunudur. Misyonumuz kuvvetli bir ordu oluşturmak, adamızı güçlendirmek ve komşu adaları fethetmek olacak.

Island War Apk oyun mekanikleri kolay bir şekildetir. Ana ekranda ordumuzu farklı sallarda göreceğiz. Sarı savaş düğmesine basarsak, fethetmek için başka adalar aramak için denizlere yelken açacağız. Bir adaya vardığımızda, karaya çıkmak için bize düşman ordusuna karşı avantaj yarayacak stratejik noktayı seçmemiz gerekecek. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir. Düşman yenildiğinde, adalarını yağmalayıp kendi adamıza döneceğiz.

Kazandığımız parayı asker kartlarına yatırabileceğiz. Okçular, mızrakçılar yahut devler gibi çeşitli birimler mevcuttur. İki eşit grubumuz olduğunda, ordumuzun düzeysini yükseltmek ve sallarda daha fazla yer bırakmak için onları birleştirebiliriz. Ayrıca adamızı korumak, inşa etmek için ahşap kullanmak ve duvarlar, mancınıklar ve kanonlar gibi çeşitli binaları geliştirmek için kaynak yatırımı yapmamız gerekecek.

Bunun yanı sıra, bu oyun bunun yanı sıra galip gelene kadar deneyebileceğimiz görevler, zorluklar ve bir çok değişik strateji içeriyor. Farklı bir yönetim ve strateji oyununun tadını çıkarmak istiyorsak, ücretsizAPK dosyasını indirmeniz yeterli.

Island War Apk Nasıl İndirilir?

  • Hileli Oyun İndir sitesinden mod APK‘larını indirmek basittir.
  • Yapmanız gereken ilk şey, cihazınızın 3. taraf dosyaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmaktır.
    Kontrol etmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a gidin ve açın.
  • Yukarıda “İndirmeye başlamak için Şimdi İndir” yazan yeri tıklamalısınız.
  • İndirme otomatik olarak başlamazsa, yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu