Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak My.com B.V. tarafından yayınlanan 44MB boyutundaki Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [v6.6]

Iron Desert Tek Vuruş Hileli MOD APK [6.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular üreterek kaynak toplamanın bunun yanında Demir Çölü’nde çeşitli savaşlar da buluyorlar.

Iron Desert 6.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek Vuruş (binalar için)

NOT: MOD, PVP modunda bile çalışır fakat yasaklanma olasılığı çok yüksektir.

Iron Desert – Fire Storm, oyuncuların bir savaş üssü inşa ettiği ve bir çok fetih savaşına katıldığı bir oyundur. Kendinize ait bir arsanız olacak ve düzey şartlarını sağlıyorsanız istediğiniz kadar bina uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda savaşa hizmet etmek için bir çok değişik birlik yetiştirme hakkına da sahipsiniz. Her savaş, oyuncu için bir kaynak getirir ve bir çok durumda harcanır.

Iron Desert v6.6 MOD APK

Iron Desert‘da etkileyici bir alana sahip belirli bir üssünüz olacak ve halihazırda bir Karargah ve kaynak üretim binaları inşa edeceksiniz. Oradan, bir üs inşa etmek ve onu diğer düşmanların istilalarından korumak için gerekli unsurlara zaten sahipsiniz. Oyunda yapmanız istenecek ilk iş, ana üssü ağır ağır yaşanan tanklardan korumak için bir kule inşa edebileceksiniz.

Iron Desert Para Hilesi

Seviyeyi bitirdiktan sonra diğer özellikleri deneyimlemeye ekranlara geleceksınız. Önemli binaların zarar görmemesi için bu tesis için inşa edebileceğiniz bir çok unsur bulacaksınız. Buna ek olarak, yeni binaları mantıklı, kontrol edilebilir ve açık bir biçimde düzenlerken herkes tamamen estetik bir temelle ilgilenecektir. Bir strateji oyunu için genel bakış her zaman yardımcı bir bakış açısıdır.

Iron Desert Vuruş Hilesi

Iron Desert’da bir çok bina inşa etmenin bunun yanında savaşta ve fetihte kullanabileceğiniz silahlara ve araçlara tamamen özen göstereceksiniz. Güçlü bir ordu istiyorsanız, yeni birlikler yetiştirmeniz gerekecek. Her birliğin farklı özellikleri var ve tabi ki belirli bir düzeyye ulaşmanız gerekecek. Bu nedenle oyun içi aktivitelerle düzeynizi yükseltmeniz gerekecek. 

Iron Desert Apk Hile

Lakin birlikler oluşturmak kaynak alacak ve zaman içinde belirli miktarda kaynak bulmanın bir yolunu bulacaksınız. Bilhassa, oyunun iki ana kaynak üreten binasını görebileceksiniz. Bu iki binayı üretmek için bir süre sonra kaynak toplayabilirsiniz. Diğer bir faktör ise, Karargah düzeysi artırıldığında diğer binaların düzeysinin de iyileşeceğidir. Yani çok paranız olsun ve çok şey satın alıp inşa etmek istiyorsanız, gerekli binaları geliştirmelisiniz.

Iron Desert Apk indir

Oyuncular üreterek kaynak toplamanın bunun yanında Demir Çölü’nde çeşitli savaşlar da buluyorlar. Bu maçların kaideleri basittir: bir düşman karargah alanı ve diğer binaları göreceksiniz. Göreviniz birliklerinizin ortaya çıkması ve o ortamdaki her şeyi yok etmesidir. Seviyeyi bitirdiktan sonra, kaynaklar dahil olmak üzere bir çok etkileyici ödül alacaksınız.

Iron Desert Apk Son Sürüm

Bu düzeyde, bi hayli uzakta duran devasa bir tank göreceksiniz. Düşman binalarına kuvvetli saldırılar yapacak araç olacak, fakat saldırıyı gerçekleştirmek için belirli bir miktarda enerjiye ihtiyacı olacak. Ayrıca, eğittiğiniz birlikleri kullanacaksınız ve düşman bölgesine hareket etmek için kendinizi rahat hissettiğiniz bir pozisyonda görünmelerine izin vereceksiniz. Oradan, diğer binalara saldırmak için dev tankları kullanmalarını izleyeceksiniz.

Iron Desert – Fire Storm İndir (MOD, One Hit)

Bir önceki android oyun

Auto Theft Gangsters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın