IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Alexander Sofronov tarafından yayınlanan 20MB boyutundaki IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] indirme linkini sizler için paylaştık. IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve IPTV Pro MOD APK [v6.1.11] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

IPTV Pro MOD APK [v6.1.11]

IPTV Pro MOD APK [6.1.11] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android TV, telefon ve tabletlerinizde dilediğiniz programı, kanalı,bein sports maçlarını izleyin.

IPTV Pro 6.1.11 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Devre dışı bırakılan lisans doğrulamalı tam sürüm;
  2. Çok sayıda kanala sahip oynatma listesi eklendi.

Telefonla televizyon seyretmeleri artık eskisi gibi enteresan ve olağanüstü bir şey değil. Şimdi bile, insanlar bu özelliği TV seyretmekten daha çok kullanmayı seviyor. Basit bir sebepten ötürü, kullanıcıların en sevdikleri programların keyfini çıkarırken mahremiyetini en üst düzeye çıkarır. Geçmişte, ailenizin yalnızca bir televizyon cihazı varken, herkesin ayrı bir hobisi olduğu için insanlar programı birlikte izlemekte zorlanırdı. Genel olarak, mobil cihaz doğup hakim duruma geldiğinden beri, hayattaki eğlence tesislerinin çoğunun yerini almıştır.

IPTV Pro v6.1.11 MOD APK

IPTV Pro, bir çok kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır, çünkü dünya çapında yayınlanan radyo kanallarına dayanan muazzam miktarda eğlence sağlamaktadır. Hangi ülkede olursanız olun ve dünyanın neresinde olursanız olun, ona ulaşabilirsiniz. Ayrıca, yalnızca biraz internet erişimi iyidir; kararlı sinyal dalgayı kaybetmez ve TV izlerken olduğu gibi fotoğrafları yaymaz ve radyo dalgalarını yakalamalıdır. Daha spesifik olarak, “IPTV Pro” her iki program akışını İnternet servis sağlayıcılarından paralel olarak yahut web’deki herhangi bir başka kaynaktan ücretsiz canlı TV kanallarını görüntülemenizi sağlar. Üstelik VLC ile PC’de hala TV seyredenler için “IPTV Pro” en iyi alternatif olarak kabul edilebilir. Tümü performans için en üst düzeye çıkarılmıştır, böylece herhangi bir çaba harcamadan görüntüleyebilirsiniz.

By IPTV APK 2021 indir

Arayüz için de bi hayli dikkat çekici ve kullanımı basittir. TV kanalları, ızgara, liste yahut döşeme görünümüne göre düzenli ve bilimsel olarak düzenlenecek… Siyah metin arka planlı koyu mavi tema, tüm aydınlatma koşullarında kullanıcılar için daha kolaylaşacak. İyi kontrast ve hassas kullanıcı arayüzü, görüntü tasarımı için büyük bir artıdır. Temel özellikler gösterilecek ve gelişmiş şeyler gizlenecek, fakat her şeyi bulmak zor değil.

By IPTV Pro apk 2021 İndir ücretsiz

IPTV Pro gibi bir medya oynatıcı ile kullanıcıların programı izleyebilmesi için temel fonksiyonlara sahip olması kaçınılmazdır. Bu ücretli bir sürümdür, bundan dolayı bakım için biraz para vermelisiniz, fakat isteğe göre, tüm premium özellikleri para harcamadan deneyimlemek için apk dosyamızı kullanmaya devam edebilirsiniz. İstemiyorsanız, ücretsiz sürümü kullanmakta sorun yoktur.

iptv pro apk full türkçe indir + kanal listesi android

Kısa olarak sahip olduğu özellikleri tanıtacağım. Bu uygulama, bugün dünya çapında bulunan aşağı yukarı tüm video formatlarını destekler. M3U ve XSPF çalma listeleri bile bunun varsayılan bir özelliğidir. Böylelikle kullanıcılar hem PC araçlarını değiştirebilir hem de mobil cihazlarını ve tabletlerini rahatça kullanmaya geçebilirler. UDP proxy, izlemek istediğiniz programların çeşitliliğini en üst düzeye çıkarmanıza yardım edecektır. Cihazınızın çok noktaya yayın akışlarını başka bir şey yüklemenize gerek kalmadan oynatabileceğini söyleyebilirsiniz – hepsi için bir tane.

IPTV Pro Apk indir Full v6.1.7 Türkçe (2021 Güncel) Tam Sürüm

Pro sürümü için daha kuvvetli özellikler alacağız. İlk olarak, hiç reklam yok. Devam etmekte olan hoşlandığınız her şeyi hatırlayacaktır. Yolu kaydetmediyseniz ve beklenmedik bir biçimde bağlantıyı kaybettiyseniz, izlediğiniz yere otomatik olarak yeniden bağlanacaktır. Aramaya ve gezinmeye zaman harcamaya gerek yok. Otomatik oynatma ve program önerileri her zaman gerekli kabul edilir.

IPTV Pro İndir

Bir önceki android uygulama

1.1.1.1 CloudFlare DNS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın