Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak INVESTING.com tarafından yayınlanan 58MB boyutundaki Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] indirme linkini sizler için paylaştık. Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [v6.10.5]

Investing.com Borsa & Hisse Kilitler Açık Full MOD APK [6.10.5] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kullanıcılar, devasa verilere erişmenin bunun yanında, bu uygulamadan bir çok değişik finansal aracı da kullanabilirler.

Investing.com 6.10.5 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Kilitler Açık. Unlocked.
  2. Reklamsız

Bir iş insanı mısınız ve dünyanın durumunu yalnızca cihazınızla yakalamanıza yardım edecek bir çok faydalı role sahip bir uygulama mı arıyorsunuz? Öyleyse Investing.com’a gidin ve kullanmaya başlayın, bu, girişimciler yahut bir şeye yatırım yapmak isteyenler için bir uygulamadır. Bu uygulamadaki tüm bilgiler gerçek zamanlı olarak sürekli olarak olarak güncellenir ve kullanıcıların haberleri yüksek derecede doğrulukla bi hayli hızlı bir biçimde yakalamasını sağlar. Öğe değeri, okul değeri yahut ekonomik dalgalanma gibi her şey, finansla alakalı her şey bu uygulamaveyahil edilecek. Geçmişte, Investing.com ilk etapta bir web sitesiydi, fakat şimdilerde modern ekipmanların yaygınlığı ile aynı adı taşıyan ve 10 milyondan fazla indirilen bir uygulamaya sahipti.

Investing.com v6.10.5 MOD APK

Investing.com bir web sitesi iken, çok dikkat çekici, benzersiz ve iş adamları için uygun olarak dizayn edilmiştır. Bu, bir uygulama olarak göründüğünde de değişmez. Arayüzü sofistike, benzersiz ve modern olup, iş adamları için uygun bir stil yaratmak için basit renklerle birleştirilmiştir. Finans, piyasalar ve fiyatlar ile alakalı tüm kategoriler her bir farklı kategoriye ayrılmıştır. Kullanıcıların yalnızca kaydırma, dokunma yahut sürükleme gibi birkaç basit eylemi kullanması yeterli olan uygulamayı basit bir şekilde kullanabilir. Elbette bu uygulama bazı kişisel ayarları da destekleyerek kullanıcıların uygulamayı istedikleri biçimde kurmalarına ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor.

investing.com premium apk

Bu uygulama, kullanıcılara doğru haber sağlayan ayrı bir kategoriye sahip olacak. Finans ile alakalı tüm haberler yahut piyasadaki herhangi bir değişiklik anında güncellenecektir. Üstelik yeni bir değişiklik yapıldığında bu uygulama anında kullanan kişiyi bilgilendiriyor. Haber arayüzü basit, ayrıntılı ve düzenli olacak biçimde dizayn edilmiştır ve kullanıcıların haberleri okurken daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Bazı haberler, kullanıcıların genel bakışı yakalaması için fotoğraflar, videolar ve grafiklerle birlikte gelir. Kullanıcıların daha eski verileri araması için bir arama özelliği olsa bile, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu tüm bilgiler bu uygulamaveyahil edilecektir.

Investing.com Pro Apk

Bugün, eğer grafik kullanılırsa finansla alakalı her şey daha kolay hale gelecek. Her alanın ayrı bir grafiği olacak ve gerçek zamanlı animasyonu tercih ederek kullanıcıların durumu kolay ve bi hayli hızlı bir biçimde yakalamasını sağlıyor. Veya bir liste şeklinde görüntülenebilir, parametre sürekli olarak atlar ve yalnızca uzman bireylerin anlayabileceği semboller. Bu uygulamadaki tüm çizelgeler, kullanıcıların değişiklikleri ve dalgalanmaları daha kolay yakalamasına olanak tanıyan sofistike, şeffaf bir biçimde dizayn edilmiştır. Ayrıca, kullanıcıların öğenin değerini, birim dönüştürmeyi ve görüntülemeyi bilmelerini sağlar; aktif üyenin rahat kullanması için her şey detaylandırılmıştır.

Investing.com Full Apk

Kullanıcılar Investing.com’a üye olduklarında, devasa verilerine erişebilecekler. Tahvil getirileri, yerel endeksler, önemli hisse senetleri, döviz kurları, emtia fiyat aralıkları vb. gibi önemli veriler tamamen ücretsizdir. Doğruluğu bile garanti edilir ve kullanıcıların haberleri diğer kaynaklardan daha bi hayli hızlı güncellemesine olanak tanır. Ünlü iş adamları da haberleri takip edebilme özelliğinden dolayı bu uygulamaya güveniyor. Sadece piyasada ufak bir değişiklik, uygulama hemen güncellenecektir. Ayrıca, kullanıcıların bildirim çubuğundaki ufak ekran aracılığıyla değişiklikleri daha kolay takip etmeleri için birkaç enteresan özelliği daha mevcuttur. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu her şey, bu uygulama hepsini yarayacaktır.

Investing.com Apk Son Sürüm

Kullanıcılar, devasa verilere erişmenin bunun yanında, bu uygulamadan bir çok değişik finansal aracı da kullanabilirler. Ekonomik takvim, gelir takvimi, teknik özet, piyasa fiyat aralıkları, gelişmiş grafikler ve diğer bir çok birinci sınıf araç gibi finansal araçların tümü bu uygulamaveyahildir. Kariyerinizi geliştirme sürecinde bir girişimciyseniz, bu araçlar gerekli olacaktır. Kullanıcılara bir şey ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vermek için analizleri bile içerecek. Bu araçların kullanımı da basit, yalnızca birkaç eylem, gözlem ve kullanıcılar yeterliliği kullanabilir ve kullanıcıların gelecekte yeni bir deneyim yaşamalarına izin verebilir. Bir girişimciyseniz yahut bir an için dünya piyasasını yakalamak istiyorsanız, Investing.com sizin için müthiş bir araç olacaktır. Hemen kullanmaya başlamak için katılın ve üye olun.

Investing.com indir (MOD, Kilitler Açık)

Bir önceki android uygulama

Auto Optimizer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın