Apk indir

İnternetsiz Tavla Apk Download

İnternetsiz Tavla Apk Download, APK uygulama sitemizde İnternetsiz Tavla Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. İnternetsiz Tavla Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

İnternetsiz Tavla Apk Download

İnternetsiz Tavla Apk Download

Türk kültürünün tanınmış oyunu Tavla, SNG değeri ve internetsiz oynama seçeneği ile tamamen ücretsiz. Uygulamamızda hiçbir şey satılmamaktadır. Akıcı grafikleri, reel zarlar ile kesintisiz tavla oynamak için ne olursa olsun kontrol edin. En kaliteli internetsiz oyunlar içinde yer edinen tavladan vazgeçemeyeceksiniz.

Bilhassar:

– Gelişmiş suni zeka
– Çeşitli oda seçenekleri
– Akıcı oyunlar
– İnternetsiz kesintisiz oyunlar
– Bitmeyen çip (tatbik içi satış içermemektedir)

SNG en iyi internetsiz oyunlar kategorinde bir çok oyun yayınlamıştır. Bu internetsiz oyunlarımızın çoğu Türkiye markette milyonlarca kez indirilmiştir. İnternetsiz batak, internetsiz okey, internetsiz 101 okey ve internetsiz konken şeklinde oyunlarımızı da mutlaka kontrol edin.
Şansınız bolca olsun. Çipiniz bizlerden olsun.

Not: Yapay Zeka markette oynayabileceğiniz en iyi oyuncudur.

İnternetsiz Tavla Apk Full indir

Lütfen kaybettikten sonra zarları suçlamayın. Oyunumuzda yapay zekanın kazanma payı hemen hemen oyunculara karşı dtür. Kullanılan algoritma 1.200.000 kez kendi kendine oynayıp ustalaşmış bir oyuncu keşfetmiştir. Verdiğiniz düşük değerlendirme notları, tamamen Türk mühendisleri aracılığıyla geliştirilen oyunumuzu diğer marketlerde zor durumda bırakmaktadır. Anlayışınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sadece rahat kazanmak istiyorsanız lütfen başka oyunları deneyiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu