Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Instagram tarafından yayınlanan 32.84 MB boyutundaki Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK indirme linkini sizler için paylaştık. Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Instagram v214.0.0.27.120 MOD APK

Instagram Mod APK İndir – En son sürüm – Sevdiğiniz şeyleri yayınlamak ve göndermek istiyorsanız Android için ücretsiz! Şimdi insanları, sayfaları ve ünlüleri takip edin ve günlük hayatlarını görün!


Instagram AÇIKLAMASI

Android için Instagram, popüler sosyal ağın resmi uygulamasıdır. Resmi lansmandan bir süre önce, program beta testindeydi ve yalnızca iOS kullanıcıları için mevcuttu. 2016 senesinde, hizmet tüm mobil platformların kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve kullanıcı sayısı şimdiden 500 milyonu aştı.

Mod Bilhassari:


Herhangi bir resmi yahut videoyu indirebilirsiniz.
Gönderiyi diğer uygulamalarla paylaşabilirsiniz.
Not: Sadece FaceBook hesabıyla oturum açın, cihazınızda FaceBook uygulamasını kapatın

Instagram nasıl kullanılır?


Buradaki fikir, ziyaretçiler içinde anında fotoğraf içeriği alışverişi yapmaktır. Bu sosyal ağda bir hesap oluşturmak için, uygulamayı cihazınıza yüklemeniz ve hesabınızı etkinleştirmek için birkaç basit adım atmanız yeterli gelmektedir. Instagram’ın temel özelliklerinden biri, anında fotoğraf işleme için çok çeşitli filtrelerdir. Koleksiyonları yeni enteresan öğelerle sürekli olarak güncellenir.

Programın arayüzü birkaç kez tamamen yeniden tasarlandı ve inceleme yazılırken açık renklerde çok özlü bir görünüm kazandı. Ana sayfada, kullanıcı ilgi alanlarına dayalı öneriler ve bir yayın akışı bulunur. Alt bölümde ana kategoriler için temiz bir gezinme çubuğu var: arama, galeri, abonelikler ve profil sayfası.

* Profil tablonuzda saklamak istediğiniz fotoğrafları ve videoları yayınlayın. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyin ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirin.
* Feed’inizde takip ettiğiniz bireylerin fotoğraflarına ve videolarına göz atın. Beğeniler ve yorumlarla önemsediğiniz gönderilerle etkileşim kurun.
* Hikayenize birden fazla fotoğraf ve video (istediğiniz kadar!) Paylaşın. Metin, çizim araçları ve diğer yaratıcı efektlerle onlara hayat verin. 24 saat sonra kaybolurlar ve profil tablonuzda yahut akışta görünmezler.
* Arkadaşlarınızla anında bağlantı kurmak için canlı yayına girin. Bir arkadaşınızla canlı yayına geçmeyi ve işiniz bittiğinde hikayenizin tekrarını paylaşmayı deneyin.
* Direct ile dostlarınıza özel mesaj gönderin. Onlara kaybolan fotoğrafları ve videoları gönderin ve Instagram’da gördüğünüz içeriği paylaşın.
* Feed’inizin üst bölümündeki bir barda takip ettiğiniz bireylerin hikayelerini ve canlı videolarını izleyin.
* Keşfet sekmesinde beğenebileceğiniz fotoğrafları, videoları ve hikayeleri keşfedin ve yeni hesapları takip edin.

Herhangi bir filtreyi uygulamak yahut diğer görüntü parametrelerini değiştirmek için, onu Galeri menüsünden açmanız ve İleri düğmesini tıklamanız gerekir, sonrasında pencerenin en altında iki yeni sekme görünecektir – filtreleyin ve değiştirin. İlki bir dizi filtre içerir, ikincisi göz alıcılık, kontrast, doygunluk, ayrıntı ve diğer seçenekler için ayarları içerir. Genel olarak Instagram, harika bir fotoğraf düzenleme aracı ve fotoğraflarınızı dostlarınız ve tanıdıklarınızla paylaşabileceğiniz ve paylaşmanız gereken müthiş bir sosyal ağdır.

Bir cevap yazın