InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak InShot Inc. tarafından yayınlanan 7,7 MB boyutundaki InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] indirme linkini sizler için paylaştık. InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

InShare PRO MOD APK [v1.2.2.2]

InShare PRO MOD APK [1.2.2.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimşek hızında dosya paylaşma uygulaması.

InShare PRO 1.2.2.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Premium Bilhassarin kilitleri açıldı.

Günümüzde mobil cihazlar yahut akıllı cihazlar kullanışlı ve çevik bir biçimde çalışabilir, hatta kullanıcılara modern bir dünyayı deneyimlemeleri için gerekli tüm rahatlıkları sağlayabilir. Bunun yanında, kullanıcılar İnternet’e bağlantıyı sağladıklarında her şey harika hale gelir ve buradan, herhangi bir dosyayı dostlarına yahut diğer cihazlara indirebilir yahut aktarabilirler. Peki ya internet veya mobil veri yoksa? Kullanıcı menzil içindeki herhangi bir cihazla en verimli dosya aktarımı olan InShare’i kullanmasaydı her şey işe yaramazdı. Uygulama, cihazdaki İnternet yahut mobil veriler olmadan bile her zaman, her yerde çalışabilir ve kullanımı basittir ve her şeyi 40 Mb / sn hızında bi hayli hızlı bir biçimde aktarır.

InShare PRO v1.2.2.2 MOD APK

InShare PRO, kullanıcıların her zaman, her yerde veri alışverişinde bulunmalarına kolaylık sağlayan bir uygulamadır, bundan dolayı kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanıcı tarafından erişilebilir. Basit renkler kullanır ve geniş ve iyi organize edilmiş bir arayüz düzenine sahiptir, böylece kullanıcılar istedikleri herhangi bir dosyayı basit bir şekilde değiştirebilir. Uygulamayı denerken, kullanıcılar arayüzü liste formatı, ufak / orta / büyük simge ve gerekli dosyaları bulmak için daha fazlası gibi bir çok biçimde kişiselleştirebilir. Dahası, kullanıcı cihaz hafızasının derinliklerine gidebilir ve aktarımı başlatmak için gerekli dosyaları bi hayli hızlıca seçebilir. InShare, ana işlevi kullanıcıların dosyaları bi hayli hızlı bir biçimde aktarmalarına yardımcı olmak olan çok yönlü bir araçtır, bundan dolayı kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve kullanıcıların her işlevi bi hayli hızlı bir biçimde anlamasını sağlar.

InShare PRO Son Sürüm Apk indir

InShare’i bu kadar kullanışlı ve kullanışlı kılan şey, dosyaları BT yahut Wifi bağlantısı yahut hatta 3G / 4G verileri gibi bir veri bağlantısı olmadan bile yakında zamandaki diğer cihazlara aktarma kabiliyetidir. Ve uygulama her şeyi aktarmayacak, bunun yerine bir kopya oluşturacak ve bunları gösterilen cihaza aktaracak. Ayrıca, arayüzün benzersiz yerleşimi aracılığıyla dosya seçimi daha kolay hale gelir; hatta uygulamalar seçilebilir. Kullanıcılar mevcut uygulamaları aktarabilir yahut cihazın belleğine ulaşabilir ve diğer dosya şekillerini seçebilir. InShare’in aktarım sınırı yoktur, bundan dolayı kullanıcılar dosyalarını istedikleri herhangi bir cihazla ücretsiz olarak paylaşabilirler.

Uygulama Paylaş Pro APK

InShare, şu anda dünyanın her yerinden milyonlarca kullanıcı tarafından güveniliyor çünkü kullanıcıların bu uygulamayı diğer cihazlara yüklemesini gerektirmiyor. Oradan, kullanıcılar doğrudan onlarla bağlantı kurmak zorunda kalmadan dosyaları dostlarına yahut meslektaşlarına dönüştürebilir. Uygulama ile alakalı en dikkat çekici şey, sınırsız aktarım hızı ve sayısıdır; bu, kullanıcıların istedikleri herhangi bir dosyayı yüksek hızda, hatta 40 Mb / sn hızında, İnternet bağlantısı olmadan bile özgürce paylaşabileceği manasına gelmektedir.

Uygulama Paylaş Nasıl yapilir

InShare, her aktarımda herhangi bir dosyayı ayırt etmez; yani kullanıcılar müzik, video ve diğer medya formatlarını yalnızca basit adımlarla basit bir şekilde paylaşabilir. Ayrıca, büyük video dosyaları için, uygulamanın özel bir aktarım yöntemi mevcuttur ve bu da 1 GB’lık bir videonun yalnızca 30 saniyede aktarılmasını sağlar. İlginç bir biçimde, kullanıcı arka planda aktarım yapabilir ve İnternet yahut DATA kullanmadığında aktif üyenin diğer çalışmasını etkilemeyecektir.

Uygulama Paylaş indir

Birçok kişi aynı anda birden fazla dosyayı düzenli olarak paylaşır ve uzun bir süre dosya aktarımını çevirmek zorunda kaldıklarında bu pek hoş olmayacaktır. Bu nedenle InShare, kullanıcıların büyük miktarlarda medya, dosya, video ve müziği özgürce aktarmasına olanak tanıyan bir toplu paylaşım işlevine sahip olacak. Herhangi bir dosyaya basılı tutarak, kullanıcı toplu seçime girer ve kullanıcı, aktarım için gereken herhangi bir dosyayı seçebilir. Elbette, uygulama her şeyi sırayla aktarır, böylece kullanıcılar aktarım sırasında dosyaları anında basit bir şekilde düzenleyebilir.

InShare PC indir

InShare, kullanıcıların aktarım sırasında bazı zamanlarda tanıdıkları, uygulamanın bulut sunucusuna aktarılan tüm verileri otomatik olarak kopyalayan otomatik bir detaya sahiptir. Kullanıcılar farkında olmadan yanlış dosyayı aktarırsa, her şeyi hemen iptal edebilir yahut farkında olmadan silebilir ve sonrasında sunucu bulutu aracılığıyla geri yükleyebilirler. Bu özellik yalnızca aktif üyenin etkileşim kurduğu dosyalar için geçerlidir ve birkaç gün sonra buluttaki her şey, kullanıcılara yer açmak için otomatik olarak silinecektir.

Uygulama Paylaş APK iOS

Meşgul biri misiniz yahut dostlarınızla yahut diğer cihazlarla müzik ve dosya paylaşmayı seviyor musunuz? O zaman InShare, BT yahut Wifi Direct için müthiş bir alternatif olabilir çünkü kullanımları sonsuz ve etkilidir. Sadece bu değil, bunun yanı sıra çevrimdışı çalışabilir ve hatta kullanıcıların her şeyi anında dostlarıyla basit bir şekilde paylaşması için yüksek hızda çalışabilir.

InShare’i İndirin (MOD, Kilitler Açık)

Bir önceki android uygulama

StbEmu Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın