Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Unicorn Game Studio tarafından yayınlanan 49MB boyutundaki Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] indirme linkini sizler için paylaştık. Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [v1.0.47]

Imposter Smashers Mega Hileli MOD APK [1.0.47] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sahtekarlarla dolu bir arenada nasıl hayatta kalabilirsiniz? Katili bul.

Imposter Smashers 1.0.47 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Şapka hilesi
  3. Sınırsız Skin hilesi
  4. Reklamsız

Imposter Smashers, arkadaşınızla savaşmak için Imposter of Us’a dönüşeceğiniz bir oyundur. Pek çok değişik silahı basit bir şekilde bulacak, detaylarını ve detaylarını öğrenmek istiyorsanız zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda her düzey, göz ardı edemeyeceğiniz heyecan verici bir deneyim getirecek. Elbette, her düzeyde, herkesin seveceği heyecan verici bir ödül alacaksınız.

Imposter Smashers v1.0.47 MOD APK

Herhangi bir oyuncu, Aramızda oyununda Crewmate’in kötü adamının Imposter olduğunu bilir ve iki taraf birbirine karşıdır, fakat bu Imposter Smashers‘ta değişecek. Oyuncular Imposter’ın savaşlarına katılacak ve var olan son kişi olmak için birbirlerini yok etmeye çalışacaklar. Ayrıca, herkes bu oyunun oynanışına ulaşabilir ve bundan zevk alacaktır.

Imposter Smashers Para Hilesi

Karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve her karakter renkle ayırt edilecek. Düşman saldırılarını atlatmak için akıllıca hareket edecek ve onları alt etmek için fırsatlar bulacaksınız. Ayrıca, ekranın üst bölümünde, oyuncu onları hemen yok etmek için kalan düşman sayısını görecektir. Zamanla bedeninizin büyüdüğünü fark edeceksiniz ve oynarken daha dikkatli olmanız gerekecek.

Imposter Smashers Altın Hilesi

Imposter Smashers’da bir çok heyecan verici şey yaşayacaksınız ve bunlardan bir diğeride her Imposter’ın sahip olduğu silah çeşitliliği. Bilhassa oyuna başladığınızda koruyucu bir yüzüğünüz olacak ve size zarar verebilecek herhangi bir saldırıya sahip olmayacaksınız. Ayrıca ortadan kaybolduktan sonra savaş ekranlara gelecek ve düşmana saldırmak için açıyı seçeceksiniz. Her kişiliğin farklı renkli çubuklarla gösterilen ve her silaha karşılık gelen bir saldırı menzili mevcuttur.

Imposter Smashers Şapka Hilesi

Oyuncuların kullandığı silahlar, Imposter’ın dişlerinden farklı silahlara kadar bi hayli çeşitlidir. Yani her silahın dikkate almanız gereken bir etkisi olacaktır. Bu oyunda dikkatli olmanız gerekiyor çünkü bir düşmanı öldürdüğünüzde boyutunuz artacak. Diğer bir çok düşmanı vurabilirsiniz, fakat bedeniniz sebebiyle vurulmanız daha kolay. Bilhassa, uzun menzilli saldırılar yapabilen silahlar için tamamen geçerlidir.

Imposter Smashers Kostüm Hilesi

Imposter Smashers’da oyuncular bir çok değişik düzeyyi deneyimleyecek ve her düzey sizin bile bilmediğiniz değişik bir meydan okuma getirecek. Spesifik olarak, bir çok düzeyden geçebileceksiniz ve her düzeyde hangi silahı kullandığınızı asla bilemeyeceksiniz. Daha önce deneyimlediğiniz silahların bunun yanında yeni silahlar öğrenmeniz ve deneyimlemeniz gerekecek. Her türün herkesin sevdiği özellikleri mevcuttur.

Imposter Smashers Hile Apk

Şu an kullandığınız skini beğenmiyorsanız; Beğendiğiniz

skin ile değiştirebilirsiniz. Bilhassa, oyun sırasında bu oyun yeni görünümlerin kilidini açmanıza izin verebilir. Tamamlanan her düzey, alakalı yüzdeyi açmanıza yardım edecektır. Dolu olduğunda, kilidini açtığınız şeyin gerçek şeklini görmeyi bitirmiş olacaksınız.

Imposter Smashers indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)

Bir önceki android oyun

Bombastic Brothers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın