Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Tuning Mania tarafından yayınlanan 235MB boyutundaki Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] indirme linkini sizler için paylaştık. Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [v15]

Illegal Race Tuning Para Hileli MOD APK [15] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. İllegal yarışlara hazır olun ve daima kazanan siz olun.

Illegal Race Tuning 15 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yarış türü, video oyun endüstrisindeki en eski türlerden biri olarak kabul edilir ve her nesilde bir çok varyasyonla kararlı bir biçimde büyümüştür. Uzun bir aradan sonra yarış oyunları özlerini kaybetmedi, hatta oyunculara dostlarıyla deneyimleyecekleri ve eğlendirecekleri yeni şeyler bile verdi. Her neyse, bu yazıda yeraltı dünyası temalı bir yarış oyunu olan Illegal Race Tuning olan Android platformu için yeni nesil bir yarış oyununa değinilecektir . Modern hayatta her zaman sayısız gizli yarış mevcuttur, hatta birçoğu arabalarını müthiş performans için bile karanlıkta öne çıkacak biçimde kişiselleştirir. Bu oyun da aynı unsurları uygulayarak oyuncuların araçlarını özgürce inşa etmelerine ve en heyecanlı yarışlara katılmalarına izin verecek.

Illegal Race Tuning v15 MOD APK

İllegal Race Tuning diğer yarış oyunlarına benzeyebilir, fakat oyuncuların hemen ona aşık olmasını sağlayan bir özelliği mevcuttur. Oyuncuların kazanmak için müthiş araca sahip olması gereken heyecan verici yarışlar için yarış arabaları yapma işlevi budur. Araç yapım mekanizması basittir ve oyuncunun mevcut parçalar aracılığıyla olabilecek olan en kuvvetli arabayı yapması gerekecektir. 

Illegal Race Tuning Para Hilesi

Bu nedenle, özel araç sistemi çeşitli ve zengin olacak ve oyuncuların tekerlekler, lastik, motor, egzoz, şanzıman, tampon vb. gibi bir çok şeyi özelleştirmesine olanak tanıyacak. Bu araç sergilediği güçle alakalı, fakat oyunun öne çıkan özelliği yetenek. Aracı daha enteresan hale getirmek için oyun tarafından önerilen bir çok göz alıcı seçenek, hatta canlı görünümler ve çıkartma ile süslemek için. Ayrıca oyuncular parayı yeni araba satın almak için kullanabilir,

Illegal Race Tuning Araba Hilesi

Illegal Race Tuning yeni nesil bir yarış oyunudur, bundan dolayı oynanışının özü, oyuncuları bir çok değişik şehirde en heyecan verici ve hareketli yarışlara getirmektir. Oyun, oyuncuları eğlendirmek için çeşitli yarış modları içeriyor, fakat hikaye modu, oyuncuları oyunun yeni kilidi açılmış mekanikleriyle yüz yüze kalsa bile bir dizi zorlukta yönlendirecek. Küçük yarışların bunun yanında oyuncular büyük yarış serilerine katılarak oyunun sağladığı araçları kullanabilirler. Kazanmanın ödülleri, premium montajlar olacak, fakat yalnızca oyuncunun mevcut düzeysine uygun ve araçlarına uygulanacak daha çekici eşyalar olacak.

Illegal Race Tuning Apk Hile

Oyuncuların oyundan etkilenmesi için en iyi neden oyun çeşitliliği değil, bunun yanı sıra oyuncuya sağladığı kontrol mekanizmasına da bağlıdır. Yarış türüne gelecek birden fazla insan tipini tanıyan oyun, tilt yahut ok butonları gibi bir çok değişik kontrol mekanizmasına sahip olacak. Elbette oyuncular, kendileri için en iyi deneyimi bulmak için kontrol mekanizmasını özelleştirebilir yahut kişiselleştirebilir. Yarışırken oyuncular bunun bunun yanında drift yapmak ve nitroyu etkin bir biçimde kullanmak gibi diğer bir çok yarış tekniğini de uygulamak zorunda kalıyorlar. Diğer yarışçılar da oyuncuları ortadan kaldırmanın yollarını bulacaklar, bundan dolayı oyunun temposu bi hayli hızlı ve şiddetli ve yeraltı dünyasının bir yarışı.

Illegal Race Tuning Apk indir

Illegal Race Tuning’i en keyifli oyunlardan biri yapan şey, açık dünya ve çok oyunculu işlevselliği aracılığıyladir. Oyuncular her yarıştan sonra rahatlamak isterlerse şehirde dolaşabilir, alışveriş yapabilir ve haritada görünen etkinliklerle etkileşim kurabilirler. Oyuncular, dostlarını bu oyuna katılmaveyavet edebilir ve büyük yollarda birlikte araba kullanabilir yahut herkesin eğlenmesi için özel yarışlar oluşturabilir. Oyuna, turnuvalarda yahut çok oyunculu maçlarda en iyi oyuncuları seçmeyi amacında olan ülkeler arası bir derecelendirme sistemi de eklenecek. Bunun yanında oyuncular yeni yarışçılar ile arkadaş olabilir ve yarış tecrübelerini yahut becerilerini geliştirebilir.

Illegal Race Tuning Apk Son Sürüm

Birçok kişi hala Android’deki yarış oyunlarının pürüzlü yahut kusurlu grafiklere sahip bulunacağını düşünüyor fakat Illegal Race Tuning yeni nesil grafiklere sahip ve iyi optimize edilmiş. Oyun dünyalar, araçlar, pistler ve diğer bir çok şeyi inşa etmek için bir 3D motor kullanıyor ve oyuncuları çekmek için görsel efektler bile dikkat çekici. Uygun bir 3D ortam ile dünya canlanacak ve oyunculara dostlarıyla araba sürerken bir çok unutulmaz deneyim yaşatacak.Illegal Race Tuning, yeraltı dünyasındaki yarışlar temalı yeni nesil bir yarış oyunudur. Bu nedenle, oyunculara olabilecek olan en özgün deneyimi sunmak için yarış pistleri ve çevresel etkiler sürekli olarak olarak değişecektir. Oyuncular mevcut parçalara göre çiçeği burnunda bir araba inşa edebildiklerinde, araba özelleştirme işlevi müthişdir. Arkadaşlarınızla geniş yollarda eğlenmek, yarış metotlarınizi geliştirmek ve uzun süre keyif alacağınız bir oyun istiyorsanız bu oyun müthiş bir seçim olacaktır.

Illegal Race Tuning indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Jurassic Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın