Türkçe Yama

İlk New World güncellemesi yayınlandı

İlk New World güncellemesi yayınlandı, Oyun severler için İlk New World güncellemesi yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde İlk New World güncellemesi yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

İlk New World güncellemesi yayınlandı

Amazon, oyun içindeki birden fazla hatayı çözen ilk New World güncellemesini paylaşımı yaptı. Bugün paylaşımı yaptığı blog gönderisinde güncellemenin içeriğini sıralayan Amazonun gönderisinde, uzun bir hata listesi yer alıyor. Amazon bir kaç gün önce, sunucu doluluğu sebebiyle tamamen dolu New World sunucularında karakter yaratma hakkının devre dışı bırakılacağını açıklamıştı. New World’ün ilk güncellemesinde  oyuna sunucu karakter transfer özelliği şuan için eklenmedi.

New World güncellemesi hataları düzeltip oynanış konforunu arttırmayı amaçlıyor

Amazon, yayına giren blog gönderisinde sunucu karakter transferinin oyuna halen eklenmediğini fakat seçeneğin eklenmesi için oyun altyapısının hazırlandığını açıkladı. Firma, haftanın ilerleyen günlerinde sunucular arası karakter transfer etme özelliğini oyuna eklemeyi planlıyor. 1.0.1 güncellemesi, oyuna girebilen oyuncuların Aeternumda sorunsuz bir biçimde ilerleyebilmelerine yoğunlaşmış.

New World güncellemesi

New World Güncellemesi 1.0.1 ile düzeltilen hatalardan bazıları şöyle:

– Oyuncuların bazı aktivitelerden kazanmaları gereken altınları alamamaları problemi düzeltildi.

– Dünya üzerindeki çeşitli objeler ile etkileşime girmeyi engelleyen nadir bir tuş hatası düzeltildi.

– “Something to Prove” görevi sırasında Overseer Zane’in respawn zamanını uzatan hata düzeltildi.

– “Goodwill Squashing” görevini tamamlayan oyuncuların “Arruda Jam” görevini alamamalarına neden olan hata düzeltildi.

Görevlerden yapay zekaya kadar uzanan hata düzeltmelerinin tamamına  New World Update: 1.0.1  sayfasından varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu