İki Dünyanın Ustası pdf oku indir

4
İki Dünyanın Ustası pdf oku indir

İki Dünyanın Ustası pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Öykü Kitapları türünde çıkarılan İki Dünyanın Ustası kitabını paylaştık. 108 sayfadan oluşan İki Dünyanın Ustası kitabının yazarı ise Aykut Ertuğrul‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan İki Dünyanın Ustası oku indir. İki Dünyanın Ustası pdf indir yandex, İki Dünyanın Ustası pdf indir idefix, İki Dünyanın Ustası PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

İki Dünyanın Ustası Pdf indir

İki Dünyanın Ustası Kısa Özet

Belleği, bizi biz yapan hikâyelerle dolu İki Dünyanın Ustası’nın. Bir yolculuğu anlatmak değil isteği. Kendisiyle yola çıkmanı, denizleri binbir zahmetle aşmanı, kuyularda dolaşmanı, yolun kalp atışlarını duymanı istiyor. Nice ölüye yurt olan ulu Kızıl Çınar’ın kovuğuna, oradan kum fırtınasını büyüten sonsuz çöle, kebikeçlerin ve kitapların evi Babil Kütüphanesi’ne ve bir türlü hatırlayamadığın rüyalara.

Daha hikâyenin başında *Neden buradasın?* diye sorarak üzerine harflerden ve bakışlardan bir ordu salıyor. Bir rüya miktarı ne kadar sürerse hikâyeler de o kadar sürüyor. Babasından yaşlı oğul Kızıl Orman’da babasını arıyor, av ile avcı birbirine kavuşacağı günü bekliyor, Hasret Kuyusu sırlarını bir kez daha açıyor. Hikâyelerdeki insanlar dünyanın tüm zamanlarında yaşıyor, yürüyor, rüya görüyor, kayboluyor. Yol çatallanıyor, sular artıyor, çöl büyüyor, çöl büyüyor, *vay haline içinde çöller olanın!*

Bir cevap yazın