Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak MOONEE PUBLISHING LTD tarafından yayınlanan 72MB boyutundaki Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [v2.9]

Idle Transformation Elmas Hileli MOD APK [2.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir değişiklik yapmaya hazır olun, nihai kahramanınıza ulaşmak için şimdi oynayın!

Idle Transformation 2.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Elmas Hilesi

Eşsiz ve yeni bir temaya sahip boşta bir oyuna gereksiniminiz varsa, “Idle Transformation”ı indirmelisiniz.Idle Transformation benzersiz bir oynanışa sahiptir ve evrimsel simülasyona önem verir. Garip şekiller oluşturmak için ayrı parçaları seçebilirsiniz. Özel bir kahraman yaratabilir ve benzersizliğinizi dünyanın dört bir yanındaki dostlarınızla paylaşabilirsiniz. MOONEE PUBLISHING LTD’nin heyecan verici bir oyunudur. Oyun simülasyon türüne aittir ve insan dönüşümü ile alakalıdir. Eşsiz bir karakter yaratabilirsiniz ve bu dünya çapındaki tüm canlılardan farklıdır. Hatta soyu tükenmiş yaratıklar bile yaratabilirsiniz.

Idle Transformation v2.9 MOD APK

Idle Transformation, maymunlar, maymunlar, kurt adamlar gibi bazı tanıdık yaratıkları tanıtıyor… Karakterinizi herhangi bir hayvana dönüştürebilirsiniz. Her turda doğru dönüşümü yapmanız gerekir. Kurtadam, Yeti, Uzaylı, Mumya gibi bir sonraki evrimsel seçeneğe insandan başarılı bir biçimde geçmelisiniz. Hatta kurgusal ve tanınmış yaratıklar bile yaratabilirsiniz. Boşta Dönüşümün bir çok heyecan verici zorluğu var. İlk meydan okumada, beyaz bir adamın vücudunu kuvvetli bir kurt adama dönüştürmeniz gerekiyor.

Idle Transformation Para Hilesi

Oyun eğlenceyi vurgular, bundan dolayı oyun ağır ve basittir. Ekranın sağ tarafında bulunan simgeler aracılığıyla para kazanıyorsunuz. Parayı almak için jeton simgesine tıklıyorsunuz ve başka bir şey yapmanıza gerek yok. Oynanış bi hayli kolay ve sabırlı olmanız gerekiyor. Oyunda para kazanmayı yükseltmek için bir miktar destek sağlar. Deneyim anahtardır. Madeni para simgesine tıklarsanız, deneyim puanları artacaktır. Jeton simgesine ne kadar bi hayli hızlı tıklarsanız, o kadar fazla deneyim puanı kazanırsınız. Ayrıca kişiliğin düzeysini yükseltirseniz oyundan büyük miktarda para kazanacaksınız. Bir reklam izlerseniz yahut üç yakut öderseniz varsayılan bonusu üç katına alabilirsiniz.

Idle Transformation Elmas Hilesi

Daha fazla karakter parçasını yükseltirseniz jeton sayısını da artırır. Bu nedenle para biriktirmemeli, parayı yükseltme faaliyetleri için kullanmalısınız. Ne kadar çok şey yükseltirseniz, o kadar çok para toplarsınız. insan vücudunun heyecan verici evrimini getiriyor. Geçiş tüm insan vücudunda gerçekleşmez. Oyuncular, sol/sağ kol, sol/sağ bacak, vücut, kafa ve diğer etkenler gibi her bir parçayı yükseltir. Her parça için maksimuma yükseltmeniz ve tüm vücudu yükseltmeniz gerekir. Tamamen dönüştürülmüş bir vücudunuz varsa, o zaman meydan okumaya hazırsınız.

Idle Transformation Apk Hile

Idle TransformationMisal verilecek olursa, karakter bir kurt adama dönüşürse, vücudun sırtında ve göğsünde kıllar çıkar. Vücut tonda ve büyük hale gelir. Kol pençeleri görünecektir. Karakter bir kadına dönüşürse, vücudundaki her şey gözle görülür biçimde daha ufak olacak, fakat göğüsleri büyüyecek. Oyundaki tüm dönüşümler güzel ve çok gerçekçi. her parça için değişik yükseltme düzeyleri sunar. Bu nedenle, para kazanmak için bir çok kez sekme yapmanız gerekecektir. Tabii ki, yalnızca nakit biriktirirseniz, vücut parçalarınızı yükseltmeniz uzun zaman alır. Oyun, sıradan bir insanın dönüşümünün heyecan verici bir deneyimini sunuyor. Her bir farklı parçanın büyüleyici, ayrıntılı ve bi hayli gerçekçi fotoğraflarıni gözlemleyebilirsiniz.

Idle Transformation Apk indir

Geliştiriciye destek olmak için reklamları izleyebilir ve oyunda bir çok avantaj elde edebilirsiniz. Önemli ödemeler almak için destekleyici sembollere ulaşabilirsiniz. Oyunun heyecan verici bir döndürme sistemi var ve büyük miktarda para yahut gizli bir armağan karşılığında günde üç dönüş elde ediyorsunuz. Ek ürünler satın almak için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.Oyunu çalıştırmazsanız, para ve deneyim miktarı yine de belli bir miktarda artacaktır. Oyuna tekrar giriş yaparsanız toplam nakit ve çevrimdışı deneyim alacaksınız. Ödülün miktarı çevrimdışı sürenizle orantılıdır. 

Idle Transformation apk android oyun CLUB

Çevrimdışı gelir mekanizması Zaman Çizelgesi’dir. 1 saat boyunca geçerli değerin %25’i kadar varsayılan bir ödül alabilirsiniz. Lakin dev gelir rakamını yükseltmek için yükseltebilirsiniz. İlk yatırım pahalıdır, fakat gelecekte bir çok kıymetli ödül alacaksınız. Buna ek olarak, Booster Machine özelliği sağlar. Bu işlev, kişiliğin gelirini artırmaya yardımcı olmaktadır. Eğer kişiliğinizin mevcut düzeysi size 100k altın/saniye veriyorsa, Booster Machine özelliği aracılığıyla orijinal miktarın %200 yahut %500’ünü alabilirsiniz. İlginç insan parçalarını keşfetmek ve yaratmak için “Idle Human”ı indiriyorsunuz. İlk hücreden başlıyorsunuz ve vücudunuzu güzel bir sırayla geliştiriyorsunuz. İlk kemikler, sinirler, kaslar ve eksiksiz bir vücut aracılığıyla adam ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Idle Transformation Apk Son Sürüm

Kısa olaraksı, Idle Transformation evrim ile ilgili müthiş bir simülasyon oyunudur. Oyun bi hayli hızlı ilerliyor. Her şey karmaşık değil. Oynanış basittir, bundan dolayı oyuncular boş zamanlarında kendilerini rahat hissederler. Oyun meşgul olanlar yahut evrimi sevenler için uygundur. Oyun aşırı aksiyon öğelerini vurgulamıyor ve 3D grafikler yüksek kalitede. Ayrıca en sevdiğiniz karakter resmini herkesle paylaşmayı unutmayın.

Idle Transformation indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Rome Empire War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın