Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Bling Bling Games GmbH tarafından yayınlanan 90MB boyutundaki Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [v1.3.5.1]

Idle Trading Empire Para Hileli MOD APK [1.3.5.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Krallığa girin ve yerleşimler ve ortaçağ üretim sahaları kurarak, üretiminizi ve satışlarınızı yöneterek, yeni topraklara seyahat ederek ve yeni üretim teknikleri ve mallar keşfederek bir üretim kralı olun.

Idle Trading Empire 1.3.5.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Harcadıkça para artar!

Idle Trading Empire oyununda inşa etmeniz ve yönetmeniz için bir iş kasabası sizi bekliyor . Tüm bu kasabayı ele geçirmek için bir iş adamı olmak istiyorsanız, artık tereddüt etmeyin. Hemen bize gelin. Burada, ihracat işleme bölgelerinin, ticaret istasyonlarının inşası aracılığıyla yaşamınız para kazanma etrafında dönüyor… Ayrıca, her yere gitme fırsatınız, dünyayı gezmek için çok fazla yeni adanız var ve bunun yanı sıra genişleme fırsatını yakalıyorsunuz.

Idle Trading Empire v1.3.5.1 MOD APK

Idle Trading Empire oyununda kasabadaki en zengin adam olma gibi bir hayaliniz var, ne pahasına olursa olsun olabilecek olduğunca çok iş kurmanızı sağladı. Bu nedenle, burada zaten büyüyen bir alanınız var, fakat hırs sizi dünya çapında daha fazla yere itti. Ve ıssız adalar sizin için her zaman kazançlı bir nesne olacak. Çünkü bunlar devasa doğa kaynakları içeren yerler olacak, fakat kimse keşfetmeye gelmedi, çok az rakip olacak.

Idle Trading Empire Para Hilesi

Uçsuz bucaksız okyanusun ortasında bir ada olan üretimden sonra, ticaret ve değişim için malları anakaraya taşımak, yüksek karlar elde etmek gerekir. Lakin bunu yapmak kolay değil, hava yoluyla bile makul olan yeni bir deniz ulaşım sistemine sahip olmanız gerekiyor. Bundan dolayı lütfen her fırsattan yararlanın, altın dolar yatırın, güçleri harekete geçirin, onları bi hayli hızlı bir biçimde inşa edebilmek için daha fazla çalışanı işe alın.

Idle Trading Empire Elmas Hilesi

Idle Trading Empire, bilgi teknolojisi çağının hızla artmasıyla, sanal sosyal ağ sitelerinde ürün tanıtımları ve reklamlar yayınlamanıza izin vererek pazarı yakalama fırsatını da yakalar. Mallarınız dünyanın her yerine bağlanabilecek; müşterileriniz bi hayli hızlı, düzgün ve bi hayli hızlı bir biçimde bilecek ve sipariş verecek. Yabancı müşterilerin kaynağı çok potansiyeldir, bundan dolayı bir çok çekici reklam makalesi yazabilmek için beyninize yatırım yapın.

Idle Trading Empire Hile Apk

Idle Trading Empire ticaret stratejilerine başlamadan önce yerleşimler inşa etmelisiniz. Burası bireylerin yaşaması için bir yer. Onlar çalışanlarınız yahut müşterileriniz olacak. Başarılı bir iş sahibi olmak için satılan mal rakamının bir alıcısı olması gerekir, bundan dolayı bu, bir iş adamı olma yolunda başvurabileceğiniz akıllı bir stratejidir. Bu yerleşim bi hayli göz alıcı ve nostaljik bir ortaçağ tarzında inşa edilmiştir.

Idle Trading Empire Apk indir

Kaynaklar mevcuttur; şimdi, emtia üretim bölgelerinin inşasını planlamaya başlama zamanı. Sanayi bölgelerine karakollar, ufak üretim siteleri kurabilirsiniz. Aynı zamanda Idle Trading Empire, modern teknikler ve depodan satın alınan makineler ile üretim sürecini optimize etmenize olanak tanır. Bu, ürünlerinizin değerini önemli ölçüde artırmanıza yardım edecektır; uzun soluklu zamanda büyük kazançlar elde edeceksiniz.

Idle Trading Empire Altın Hilesi

Kasabanın belirli ticaret noktalarında mal satabilirsiniz, fakat toplanan para miktarı sınırlı olacaktır. Bu yalnızca ilk adım olmalıdır; Daha sonra kendi mağazalarınızı açıp orada satış uygulayabilirsiniz. Diğer bir deyişle satış otomasyon sistemleri oluşturarak bile yaratıcı kaynaklara yatırım yapan çalışan sayısını azaltmış olursunuz. Idle Trading Empire’da yaptığınız her şey yalnızca zengin, bir iş adamı olmanıza yardımcı olmakla kalmaz, bunun yanı sıra ortaçağ tüccar imparatorluğunun sırrıni görülmektedirabilir.

Idle Trading Empire indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Idle Forest Lumber Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın