Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Gismart tarafından yayınlanan 104MB boyutundaki Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [v4.5.1]

Idle Oil Tycoon Para Hileli MOD APK [4.5.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda, madencilik tesislerinizle çok fazla zaman kaybetmeden petrol imparatorluğunuzu rahatça kurabilirsiniz.

Idle Oil Tycoon 4.5.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi

Idle Oil Tycoon – Petrol çıkarma işi, dünyanın her yerindeki iş adamları için her zaman verimli bir yatırım olmuştur. Ve petrol kralı simüle edilmiş oyununuzu oynamakla ilgilenenleriniz için, enteresan oynanışı ile Gismart’ın bu muhteşem mobil oyunu kesinlikle birçoğunuzu etkileyecek. Müthiş oyun içi maceralara kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin ve işinizden ağır ağır milyonlarca dolar kazanırken atıl petrol arama tecrübeleriyle eğlenin.

Idle Oil Tycoon v4.5.1 MOD APK

Tonlarca yüksek fiyatlı petrol galonu toplayın ve arka bahçenizdeki zenginliklere giden yola başlayın. İlk petrol madenciliği motorunuzu alın ve otomatik olarak çalışmasına izin verin. Motorlarını güçlendirmek için birden fazla oyun içi yükseltme yapın. Petrol madenci simülasyonunun heyecan verici oyununun keyfini çıkarmanıza izin verin. Sadece madencilikten değil, diğer oyun içi öğelerden de iş kralının bir çok yönünü keşfedin. Bunların tümü, oyunla daha fazla eğlenmenize izin vermelidir. Burada, Idle Oil Tycoon‘da, Android oyuncuları, pompa makinesi sürekli olarak olarak kasanıza yağ göndermek için çalışırken, atıl petrol madenlerinin tam yönetimini alma şansına sahip olacaklar. 

Idle Oil Tycoon Para Hilesi

Petrolünüzü kar elde etmek için satın ve önümüzdeki zamanlarda yatırımlarınız için para desteği almak için borsaya girin. Oyuncuların simüle edilmiş madencilik işlerinden daha da fazla keyif almalarını yarayacak birden fazla oyun içi yükseltmenin kilidini açın. Oyundaki bir çok yönetim yönünü ve özelliğini özgürce keşfedin ve mobil başlıkla daha fazla eğlenin. Aynı zamanda, boşta kalan tıklayıcının basit ve erişilebilir öğesi, heyecan verici simülasyon oyununuzda en fazla eğlenmenizi sağlamalıdır. Burada sürekli olarak olarak manuel olarak yağ pompalamaya gerek yoktur, çünkü makineler kendi kendilerine çalışarak sahip olduğunuz görevlere odaklanmanıza olanak tanır. Eklenen oyun içi hikayelerin sizi kesinlikle etkileyeceğinden bahsetmiyorum bile, özellikle de olaylar içinde ilerlediğinizde. Artık Idle Oil Tycoon’da dünyanın her yerinden diğer kodamanlarla rekabet edebilir, piyasaya hakim olabilir ve mutlak kralı olabilirsiniz.

Idle Oil Tycoon Altın Hilesi

Idle Oil Tycoon’daki Android oyuncuları, basit ve stressiz boş iş adamı oyunlarıyla hemen eğlenebilir. Burada, madencilik tesislerinizle çok fazla zaman kaybetmeden petrol imparatorluğunuzu rahatça kurabilirsiniz. Sadece pompanın işini yapmasına izin verin ve ardından paranızı basit bir şekilde toplayabilirsiniz. Yükseltme planlarınız ve yatırımlarınız için daha fazla para toplamak için borsaya yatırım yapmaktan çekinmeyin. Aynı zamanda, yapımdaki kralımızla bir çok benzersiz oyun içi etkinliği keşfederek eğlenin.

Oil Tycoon Apk elmas hilesi

Oyunda, Android oyuncuları, birden fazla yükseltme ve geliştirmenin kilidini açmak için işlerini rahatça yükseltme şansına sahip olacaklar. İstediğiniz kadar oynamanın keyfini çıkarın, tesislerinizin düzeysini yükseltmeye başlayabilmeniz için exp puanları toplayın. Bu, harika oyunun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza izin verecek bir çok erişilebilir yükseltme ve güçlendirmeyi etkinleştirmelidir. Ayrıca, para kazanma hızınızı yükseltmek için oyuncular, yağ pompasının performansını artıracak ve size daha iyi boşta gelir yarayacak olan kuvvetlendirici ve kuvvetlendiricilerin çoğunu kullanmayı da seçebilirler. Aynı zamanda, eklenen bonuslar Idle Oil Tycoon ile doyasıya eğlenmenizi sağlamalıdır.

Idle Oil Tycoon Hile Apk

İlgilenenler için, önce şirketinizi piyasaya tanıtarak artık hisse senedi ticareti işine girebilirsiniz. Birçok oyun içi mücadeleye katılın ve harika hisse senedi ticareti tecrübelerini daha da keşfedin. Birden fazla yükseltme ve önümüzdeki zamanlarda yatırımlarla işletmenizi desteklemek için para kazanın.Yeterince paranız olduğunda, oyuncular kendi gaz fabrikalarını kurmaya çalışabilirler, bu da ham petrol satmaktan daha fazla para kazanmalarına izin verecektir. Şimdi havalanmaya ve büyük çocuklarla oynamaya ekranlara geleceksınız. Idle Oil Tycoon’un bu harika oyununda büyük para kazanın ve onu büyütün. İşletmenizi yükseltin ve fabrikanızla pazara hakim olun.

Idle Oil Tycoon Petrol Hilesi

Burada, Idle Oil Tycoon’da oyuncuların, her biri kendi benzersiz misyonlarını, görevlerini ve keyfini çıkarmanız için mücadelelerini sunan bir çok değişik oyun içi konumun kilidini açmasına izin verilir. Birden fazla oyun içi petrol kuyusu inşa edebileceğinizi ve işletmenizden fazla daha fazla para toplayabileceğinizi söylemeye gerek bile yok.Para için kumar oynayabileceğiniz ve Idle Oil Tycoon ile bir çok benzersiz deneyim keşfedebileceğiniz harika mini oyunlara kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin. Oyunda eğlenirken para kazanmanızı yarayacak dart, poker, zar atma ve daha bir çok oyun oynayın

Idle Oil Tycoon Apk indir

Üstelik artık mobil cihazlarınızda bulunan Idle Oil Tycoon’un çevrimdışı oynanabilirliği ile oyunun keyfini istediğiniz zaman rahatça çıkarabilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı aramanıza yahut mobil verilerinizi kullanmanıza gerek yoktur. Sadece açın ve sonsuz tycoon maceralarınızın tadını çıkarın.Ve tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun tüm Android karakterlerinin mobil cihazlarında oynaması için hala ücretsizdir. Google Play Store’dan aldığınızda, hiçbir ücret ödemeden oyun içi bir çok özelliği keşfetmekten çekinmeyin.

Idle Oil Tycoon Apk Son Sürüm

Idle Oil Tycoon’un kilitsiz sürümünün keyfini web sitemizden çıkarabilirsiniz. Burada, kilitlenebilir içeriğin ve reklamsız tecrübelerin keyfini özgürce çıkarmanız için sınırsız oyun içi ulaşım sağlıyoruz, böylece oynarken kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. İhtiyacınız olan tek şey web sitemizde Oil Tycoon Mod APK’sını indirmek, verilen talimatları takip etmek ve gitmeye hazırlanmış olacaksınız.

Idle Oil Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Alpha Guns 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın