Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Kolibri Games tarafından yayınlanan 106MB boyutundaki Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.3]

Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [1.2.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda okulu yöneteceksiniz.

Idle High School Tycoon 1.2.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Süper Nakit Hilesi
  3. Harcadıkça artar.

Idle High School Tycoon, müdür rolünü üstüne aldığıniz ve bir okul geliştirdiğiniz boşta oynanışa sahip bir oyundur. Daha fazla oyun içi öğe ekleyerek ve kaynakları artırarak geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda daha fazla derslik ve mobilya açarak daha fazla para kazanacak ve okulun saygınlığını artıracaksınız. Oradan okul ünlü olacak ve gelişecek.

Idle High School Tycoon v1.2.3 MOD APK

Oyuncular Idle High School Tycoon‘da büyüleyici bir oyun deneyimi bulacaklar ve sadeliği aracılığıyla herkes buna ulaşabilir. Bir lisenin müdürü olacak ve onu daha popüler hale getirmek için daha da ilerletmeye çalışacaklar. Ayrıca oyunun başında okulun bazı alanlarının hala kısıtlı olduğunu görüyorsunuz bu yüzden bu okulu geliştirebilmek için çok zaman harcamanız gerekeceği söylenebilir.

Idle High School Tycoon Para Hilesi

Boşta oynanabilen bir çok oyun gibi, oyuncular da kendileri için tamamen kapsamlı bir görünüme sahip olacaklar. Tabii ki gerekli bilgileri bulmak için oyunun ekranına istediğiniz kadar dokunup kaydırabilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında öğrencilerin aktivitelerinin de tatlı bir biçimde simüle edildiğini gözlemleyebilirsiniz. Her gün sınıfa otobüsle gidecekler, sınıfa taşınacaklar ve dinlendiklerinde yemek odasına gidecekler.

Idle High School Tycoon Süper Nakit Hilesi

Yukarıda bahsedildiği gibi, Idle High School Tycoon’daki bazı öğeler sınırlıdır, bundan dolayı zamanla bunların kilidini açabilir ve beğeninize göre yükseltebilirsiniz. Lakin herhangi bir oyuncunun ilgilenmesi gereken bir özellik, onları açmak için sahip olmanız gereken kaynak sayısıdır. Bu oyunda kullanabileceğiniz iki temel kaynak bulacaksınız: finansman ve itibar. Okul mobilyalarının çoğu satın alma, okul finansmanı ile yapılır.

Idle High School Tycoon Hile Apk

Finansmanın çok yönlülüğüne rağmen, itibar da özel bir öneme sahiptir ve ilk kez belirli bölgelerin kilidini açmak için kullanılır. Tabii ki okulun gelişimi kritik alanlar olmadan olamaz ve okulun finansmanının daha fazla olmasına katkıda bulunur. Böylelikle vaktinizi bu iki kaynağı kazanmak için harcayacaksınız; Bir öğrenci testten geçtiğinde itibar kazanılır ve belirli bir zaman sonra finansman artar.

Idle High School Tycoon Apk indir

Idle High School Tycoon’da oyuncuların iki ana odası, bir edebiyat çalışma odası ve bir yemek odası olacak. Odadaki elemanları yükselterek yahut yeni odalar satın alarak saat başına alacağınız para miktarı artacaktır. Oyunda her saat bi hayli bi hayli hızlı geçeceği için uzun süre beklemek için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca ne satın almanız gerektiğini bilmiyorsanız, belirli görevlere başvurmalısınız.

Idle High School Tycoon Altın Hilesi

Görev performansı artık birden fazla oyun türü için, özellikle de boşta oyun türü için bilinmeyen bir faktör değil. Belirli hedefler bulabileceksiniz ve bunu yaparak okulunuz da tamamen gelişecektir. Aynı zamanda, bazı görevler, oyunun mekaniğini öğrenmek ve bilmek için zaman ayırmak için belirli öğeler satın almanızı gerektirecektir. Yani zamanla, aldığınız miktar artacaktır.

Idle High School Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Dark Riddle 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın