Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Metamoki tarafından yayınlanan 65MB boyutundaki Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [v1.96.45]

Idle Fishing Story Kostüm Hileli MOD APK [1.96.45] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaptan Raymond’un somon teknesini iyi kullanın ve zengin bir Balık İmparatorluğu’na doğru yol alın.

Idle Fishing Story 1.96.45 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Kostüm Hilesi

Idle Fishing Story, açık balıkçılık turnuvasında ikna edici bir biçimde kazanmak için okyanustan okyanusa geçerek sizi her yere götürecek. Bu, keşfetmeye değer heyecan verici özellikleri sebebiyle hayranlar tarafından sıklıkla aranan simülasyon oyunlarından biridir. Daha da iyisi, kaptanın göreviyle, bu büyük turnuvanın sıcaklığına kendinizi kaptıralım ve bu bunun yanı sıra kendi zekanızı ortaya koyduğunuz süredir.

Idle Fishing Story v1.96.45 MOD APK

Idle Fishing Story, denemeniz ve kendiniz için kıymetli dersler vermeniz gereken enteresan bir süper üründür. Bir gün kabiliyetli bir kaptan olmayı hiç düşündünüz mü? Bu büyüleyici oyuna gelin ve oyunda yaşanan zorlukların üstesinden gelmek için en iyi çözümleri bulun. Bu sefer oyuna gelen oyuncular, dünya şampiyonası balıkçılık turnuvasına katılacaklar. 

Idle Fishing Story Hile Apk

Öncelikle kendinizi uçsuz bucaksız denizi geçebilecek müthiş bir tekneye hazırlamanız gerekiyor. Ödül kazanmak için organizatörler tarafından tespit edilen kaideleri bilin. Oyuncular yüzlerce farklı denizciyle tanışma fırsatı bulacak ve onlar kendi rakipleri. Tekne düzenlemelerinden daha fazlasını öğrendim ve oradan teknedeki nesneleri güvenli bir biçimde yerleştirdim.

Idle Fishing Story Para Hilesi

Idle Fishing Story genişleme balıkçılık yarışması, çok fazla balık kazanmayı düşünmez, fakat tamamen yeni bir hedef belirler. Her turda bir çok ufak tur olacak ve organizatörler oyunculara her bir balık türünü yakalamaları için 1 günlük bir meydan okuma verecek. Daha da ilginci, eğer meydan okuma garanti edilmezse, o turdan elenecektir. Sakinleşmeli ve Kaptan olarak kabiliyetinizi geliştirmelisiniz. İncelemek ve lehinize kararlar almak için balık türleri haritasını kullanın.

Idle Fishing Story Skin Hilesi

Herkes bu etkileyici kupayı elinde tutan şanslı bireylerden biri olmak ister. Lakin kupayı elinde tutmak, oyuncuların bile hayal edemediği bir çok değişik zorlu karşılaşmadan geçmek zorunda. Idle Fishing Story’nin tüm sınırsız ve engin okyanusları keşfetmemize izin vermesi benzersizdir. Organizatörler, üstesinden geldiğiniz her zorluğu farklı kıymetli eşyalarla ödüllendirecek. Dünyanın bu en büyük turnuvasını fethetmeye çalışın ve zaferi kendinize getirin.

Idle Fishing Story indir (MOD, Kostüm Hilesi)

Bir önceki android oyun

MAD FUT 22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın