Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Hitapps tarafından yayınlanan 58MB boyutundaki Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.05]

Idle Craft World Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.05] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç kendi İmparatorluğunuzu yaratmak ve yönetmek istediniz mi?

Idle Craft World 1.4.05 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz. Para elmas vs.

Idle Craft World, Hitapps stüdyosundan keyifli ve renkli bir arcade simülatörüdür. Oyun geliştiricileri, ayrı adalardan bir araya gelen büyük bir dünya yarattılar. Katılımcının vahşi bölgeleri keşfetmesi, onlara hakim olması ve farklı binalar inşa etmesi gerekecek. Zamanla, orada uygun bir altyapı oluşturabilecek ve tüm şehirleri inşa edebilecek. Craft World’ün kullanışlı Boşta oynanışı ve basit mekaniği, basit ve telaşsız atari oyunlarını seven herkese hitap edecek.

Idle Craft World v1.4.05 MOD APK

Android için Idle Craft World oyununda, ana karakter kendini ilk önce bir çok kıymetli kaynak bulacağı ufak ıssız bir adada bulur. Kendisine erzak sağlaması ve odun, taş ve diğer malzemelerin çıkarılmasını organize etmesi gerekiyor. Yavaş yavaş bölgeyi iyileştirecek, yollar inşa edecek, köprüler inşa edecek, farklı bina türleri inşa edecek. Bu etapta, yardımcıları olacak – rutin işleri yapmaya hazır, çalışkan çöp adamlar. Oyuncu, kaynakların çıkarılması ve inşaatı ile onlara emanet edebilir.

Idle Craft World Para Hilesi

Süreci basitleştirmek için katılımcı yeni teknolojilere hakim olacak ve kullanışlı araçlar yapacak. Bölgeyi genişletecek ve ek adalar yaratacak. Hızlı gemiler, denizi keşfetmesine, yeni topraklar keşfetmesine izin verecek. Basit ve renkli 3D grafikler alışılmadık derecede olumlu bir ruh hali yaratır. Oyun bağımlılık yapar, oyuncu heyecanlı zamandan kendini koparamayacaktır.

Idle Craft World Kaynak Hilesi

Kendi şehrinizi inşa edebileceğiniz renkli ve enteresan bir arcade simülatörü. Rengarenk grafiklerle yapılmış bi hayli etkileyici bir oyun dünyasına sahip olacaksınız. Oyunun en başında, kendini ıssız ve vahşi bir adada bulan bir kahramanla tanışacaksınız, burada kendi şehrini kurmaya karar veriyor.

Idle Craft World Hile Apk

İnşa etmek için bi hayli etkileyici sayıda binaya, altyapı geliştirme kabiliyetine ve tabi ki her türlü kaynağı çıkarma kabiliyetine sahip olacaksınız. Bu nedenle, bina inşa etmek için kahramanınızın bina inşa etmek için gerekli olan taş, ahşap ve diğer kaynakları çıkarması gerekecektir. Adım adım bölgeyi yeni binalarla inşa edebilir ve altyapıyı geliştirebilir ve ardından bir gemiye binip yeni toprakları keşfetmeye gidebilirsiniz.

Idle Craft World Apk indir

Oyunun en başından bu yana, çeşitli binalar, yollar, köprüler ve hatta gemiler inşa etmek için tüm bunlara ihtiyaç duyulduğundan, odun, tahta, taş ve erzak almaya başlayın. Ardından, kaynakları çıkaracak ve kendilerine gösterilen binaları inşa edecek olan yardımcılarınız tarafından daha rutin işler üstlenilecektir. Zamanla, teknolojinizi geliştirebilecek ve sonunda yettiği kadar büyük bir şehir inşa edebileceksiniz.

Idle Craft World Apk Son Sürüm

Stratejinizi test etmek için her seferinde farklı komutanlara ve birimlere sahip ordular oluşturun. Yaratıcılığınızla dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları şaşırtın. Zirveye çıkın ve en iyisi olun. En kaliteli fatih olmak için bir çok savaşı deneyimleyin ve fatihlere verilen ödülleri elde edin. Her sezon değişen ve ek ödüller kazanan Keşif Görevlerini tamamlayın.

Idle Craft World indir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun

Hero Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın