Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Codigames tarafından yayınlanan 69MB boyutundaki Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.3]

Idle Airport Tycoon Para Hileli MOD APK [1.4.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kalkışa hazır mısın?

Idle Airport Tycoon 1.4.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bir havaalanı inşa etmek aslında bi hayli basittir. Ve havaalanı kralı işlerine başlamak isteyenler için, kesinlikle Idle Airport Tycoon’un mobil cihazlarınızda keyfini çıkarmanın kesinlikle harika olduğunu göreceksiniz . Kendi havaalanınızı tamamen yönetebileceğiniz ve onu milyarlarca bir işletmeye dönüştürebileceğiniz harika simülasyon oyununa kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin. Mobil cihazlarınızda yoğun ve zorlu oyunlardan uzaklaşmaktan çekinmeyin. Bunun yerine oyuncular, ilerledikçe kendilerini tamamen stressiz ve özgürleştirilmiş Idle Airport Tycoon oyununa kaptırabilirler. Harika havaalanı simülasyonu oyununuzla harika eğlencenin kilidini açın ve işin her yönüne dalın.

Idle Airport Tycoon v1.4.3 MOD APK

Burada, Idle Airport Tycoon‘da, Android oyuncuları kendi havalimanı işlerini kurma ve rahatlatıcı boşta kalan iş adamı unsurlarıyla eğlenme şansına sahip olacaklar. Basitçe işinizi başlatın, istediğiniz zaman bi hayli hızlı karar verin ve oyunda ilerledikçe işinizin büyümesine izin verin. Çok sayıda önemli araştırma ve yükseltmenin kilidini açın, böylece oyunu daha da geliştirebilirsiniz.Bu simülasyonun stressiz ve rahatlatıcı oynanışıyla, sürekli olarak oyuna dahil olmanız gerekmeyecek. Bunun yerine, havalimanlarınızı etkin bir biçimde yönetmeniz ve siz yokken kendi kendine çalışmasına izin vermeniz yalnızca birkaç dakikanızı alır. Bu, oyuncuların her zaman yararlanmaya hazır olan olağanüstü miktarda pasif gelir elde etmelerini sağlar.

Idle Airport Tycoon Para Hilesi

Başlangıç ​​olarak, Hotel Empire Tycoon ve Idle Port Tycoon gibi diğer tıklama oyunları gibi , Android kullanan bireylerin her zaman Idle Airport Tycoon’da yapacak işleri olacak, fakat kendilerini asla oyunla fazla meşgul etmeyecekler. Bunun yerine, stressiz ve özgürleştirici oyun içi öğeler, oyundan her zaman rahatsız olmadan keyif almanızı yarayacaktır. Ve basit ve arkadaş canlısı oynanışı aracılığıyla Idle Airport Tycoon her yaştan oyuncu için uygundur.Burada Idle Airport Tycoon’da, sizi git gide artan oyun boyunca götürecek enteresan oyun içi zorlukların tadını çıkarabilirsiniz. Her düzeydeki oyuncular için uygun olan sürekli olarak zorlukları ve görevleri tamamlayın. Çok sayıda beklenmedik olay dönüşüyle ​​bir çok enteresan görevde ve heyecan verici devam eden hikayelerde oynayın. Bunların hepsi sizi tüm oyun içi maceralara bağlı tutacak.

Idle Airport Tycoon Altın Hilesi

Havaalanınızın hızla gelişebilmesi ve kar elde edebilmesi için, oyuncuların daha iyi hizmetler ve iyileştirilmiş tesisler yarayacak araştırma departmanına yatırım yapmaları da mühimdir. Bunlar, müşterilerin hizmetlerinizden daha tatmin olmalarını sağlamalı ve işletmenin hızla gelişmesini sağlamalıdır.

Idle Airport tycoon apk Android oyun CLUB

Burada Idle Airport Tycoon’da oyuncuların hepsi farklı tasarım ve niteliklere sahip birden fazla uçak ve uçak almalarına da izin verilir. Her zaman en iyi seçenekleri bulmaya çalışın ve havalimanı işinizden en iyi biçimde yararlanabilmeniz için yükseltmelerinizi yapın. Daha fazla müşteri çekebilmek için değişik tasarımlara ve daha büyük kapasitelere sahip yeni uçakların kilidini açın. Tüm müşteriler için güvenli ve tatmin edici uçuşlar sunabilecek kapasiteye sahip devasa bir uçak ve uçak ekibi toplayın. Hatta nakliye işinizi uzaya taşıyabilmeniz için yükseltmelerinizi yapın.

Idle Airport Tycoon Uçak Hilesi

Idle Airport Tycoon’da havalimanı tesisleriniz için çeşitli destekler yarayacak benzersiz eşyaların keyfini çıkarabilirsiniz. Bunlardan toplayabildiğiniz kadarını toplayın ve boşta kalan havalimanı işinizde etkili bir biçimde ilerlemek için bunları doğru anlarda kullanmaya çalışın.

Oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmemenizi sağlamak maksadıyla Idle Airport Tycoon şimdi tüm Android oyuncuları için kullanışlı Bulut hizmetlerini sunuyor. İlerlemenizi çevrimiçi buluta basit bir şekilde bağlamak için oyununuzu Google Play Hizmetleri hesaplarına bağlamanız yeterli gelmektedir. Sonuç olarak, cihazlarınızı kaybetseniz yahut oyunu farkında olmadan silseniz bile oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz.

Idle Airport Tycoon Apk Hile

İlgilenenler için artık hiçbir ücret ödemeden Google Play Store’da Idle Airport Tycoon’un ücretsiz oyununun keyfini çıkarabilirsiniz . Sonuç olarak, oyuncular mobil başlık ve enteresan donanımlarıyla rahatça çalışabilirler.

yun uygulama içi satın alımlarla geldiğinden, web sitemizde Idle Airport Tycoon’un değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Reklamsız oynanış ve sınırsız para modu ile eğlenmenin tadını çıkarın . Bunların hepsi oyunla daha fazla eğlenmenizi yarayacak. Ve gereksiniminiz olan tek şey Idle Airport Tycoon Mod APK’sını indirmek , oyunun başarıyla yüklenmesi için verilen talimatları takip etmek ve hazırlanmış olacaksınız.

Idle Airport Tycoon Apk indir

Sürükleyici ve arkadaş canlısı 3D grafiklerle oyun, Android karakterlerinin kendilerini Idle Airport Tycoon’un güzel dünyasına hızla sokmalarına izin verecek. İlginç oyun içi öğeleri keşfetmekten çekinmeyin ve kendinizi ayrıntılı görsellere tamamen bağımlı hale getirin. En ufak ayrıntılardan büyük uçaklara kadar, Idle Airport Tycoon, cep cihazınızda canlı ufak bir havaalanı oluşturmanıza olanak tanır. İddiasız grafiklerin, oyunun Android cihazlarının çoğunda oynanabilmesini sağlayacağından bahsetmiyorum bile.

Idle Airport Tycoon Apk Son Sürüm

Uçak mekanlarını gerçekten simüle edecek kuvvetli ve doğru ses efektleri aracılığıyla Idle Airport Tycoon’daki harika simülasyon oyununa kendinizi kaptırmaktan çekinmeyin. İlginç ve rahatlatıcı müziklerle birlikte oyun sizi her zaman rahatlatacak.

Klasik boşta simülasyon oyununun hayranları, bağımlılık yapıcı oynanışı ve derinlemesine unsurları aracılığıyla Idle Airport Tycoon’u kesinlikle harika bulacaklar. Muhteşem havaalanı kralı hikayelerini keşfetmekten çekinmeyin. Havaalanı yönetiminin muhteşem oyununun tadını çıkarın. Tonlarca enteresan havaalanı yükseltmesinin kilidini açın.

Idle Airport Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Champions of Avan APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın