Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Keplerians Horror Games tarafından yayınlanan 177MB boyutundaki Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [v1.1]

Ice Scream 5 Mega Hileli Full MOD APK [1.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yeni bölümde Mike olarak oynamaya ekranlara geleceksınız. İlk kez, oyuncuları değiştirebilecek ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar J. olabileceksiniz.

Ice Scream 5 1.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Menu MOD
  2. Reklamsız

Çocuklara minibüslerde yabancılardan tatlı almamaları her zaman hatırlatılır, fakat ufak hoparlörlerden ürkütücü şarkılar duyduklarında vaat ettiklerini tamamen unuturlar. Dondurmacılar, ufak çocukları dondurmalarını satın almaları için kandırıp sonra da çarpık minibüslerine kaçırarak korku filmlerinde her zaman kötü bir rol oynarlar. Bu tür bir filmi enteresan bulursanız, Keplerians Korku Oyunları, oyuncuların eğlenmesi ve eğlenmesi için “ Ice Scream 5 ” adlı çiçeği burnunda ürkütücü, gizemli bir oyun başlığı sundu.

Ice Scream 5 v1.1 MOD APK

Şeytani dondurmacı, arkadaşınızı kaçırmak için yaptığı kötü planla mahalleye geldi ve siz her şeye tanık oldunuz. Bu oyunda oyuncular birinci şahıs bakış açısıyla oynayacak ve dostlarını fark edilmeden kurtaracak, donmaktan kurtaracak.“Ice Scream 5”in uygun bir storyboard’u var. Arkadaşın Charlie, Rod adındaki maskeli bir dondurma satıcısı tarafından kaçırıldı. Rod, çocukluk zamanında kendi sınıf dostları tarafından zorbalığa uğradı ve şimdi, çocukluk öfkesini oyun bölgesindeki çocukları garip bir süper güçle dondurarak onlara veriyor.Güzel ve güneşli bir günde, enteresan görünüşlü bir dondurmacı şüpheli görünüşlü minibüsünü mahalleye çeker ve tombul çocukların peşine düşer. Dondurmalarını satın almak için uyanık olmayan tombul çocukları kandırır ve onları buzlu şekere dönüştürür. Her şeye tanık oldunuz ve Charlie’yi kurtarmak ve yol boyunca ipuçlarını ve silahları toplamak için minibüsüne gizlice girmeye karar verdiniz.

İce Scream 5 ne zaman çıkacak

Başlangıçta, oyuncular sizi kılavuz ekranına götürecek bir eğitim almayı seçebilirler. Bu nedenle, kendinizi biraz kaybolmuş hissederseniz, her zaman geri dönüp bir şeyleri çözebilirsiniz. Oyun oynarken oyuncular ekranın ortasında ufak bir nokta görecekler. El düğmesini almak için konunun üzerine yerleştirmeleri gerekiyor. 

Ice Scream 5 Hile Apk

Bu nokta, istenen nesneye dokunarak haritalar boyunca bulabilecekleri öğeleri toplamalarına yardımcı olmaktadır. Diğer bazı oyunlarda, bir nesneyi hedef alıp almak zordur, fakat Ice Scream 5 ile dokunmatik kontrol basittir ve herhangi bir ipucu yakalamayı kolay bir hale getirir. Oyuncu, ekranın sol tarafındaki joystick kontrolü ile basit bir şekilde hareket eder.

Ice Scream 5 Apk indir

Çubuk gerçekten korkutucu ama keyifli olabilir. Tombul çocukları yakalayıp öldürme arzusu ile ilgili bir şarkı uydurur ve kendi kendine mutlu bir biçimde gevezelik eder. Donmuş çocuğu kurtarmak için seyahat etmeniz ve bu kötü kötü adamın gizemli planını çözmeniz için değişik senaryolar var. Her bölgenin bir bilmecesi mevcuttur, göreviniz minibüsünün içine saklanmak, bazı çekmeceleri gözden geçirmek ve daha fazla ipucu yahut araç aramaktır. Bazı zaman oyuncular kendilerini “Bu odada ne arıyorum ki?” durumunda bulacaklardır. ama bulmacaları tamamlamak çok zor değil. Sırlar keşfedilecek ve eşyalar toplanacak. Ama her zaman dikkatli ol, Rod yaptığın her sesi, her hareketi duyabilir. Arada bir, Rod sinsi bir atak yaptığı için kalbin duracak.

Ice Scream 5 Can Hilesi

Kanlı senaryoları olmayan bir korku oyunudur, bundan dolayı tüm seyirciler için uygundur. Aslını söylemek gerekirse, genç seyircilerin eğlenmesi çok korkutucu değil. Oyunda zaman gecikmesi bulunmaz. Grafikler iyi ve güzel işlenmiş, bazı bulanık nesneler görseniz de dekorasyonlar keskin bir biçimde enteresan. Oda, çekmeceler vb. ile etkileşimler enteresan derecede pürüzsüz. Ayrıca, oyun zayıf cihazlarda çalıştırılabilir, bundan dolayı mobil cihazunuz çok sayıda sahip tarafından kullanılmış ve kullanılmışsa endişelenmenize gerek yok. Zıplama korkuları dahildir ama kalbinizi patlatmazlar, garanti edebilirim. Ve bazı oyunculara, Rod eski kırık maskesiyle bi hayli korkutucu görünebilir.

Ice Scream 5 Mermi Hilesi

Bunun bir korku oyunu olduğunu unutmamalısınız, bundan dolayı yüksek, yoğun sesler olacaktır. Film müziği, korkutucu anlarda kalp atışlarınızı hızlandırabilir. Oyuncuların daha iyi bir deneyim için kulaklıkla oynamaları tavsiye edilir.

Yeni başlayanlar için, nesnelerle normal biçimde etkileşime girmenize izin vermediğinden, kontrol arada bir bir mücadeledir. Rod senin ondan gizlendiğinı gördüğünde bile seni bulamıyor gibi oyun bir an düzgün çalışmıyor. Benzin arada bir uçabilir, ofis anahtarının oyun alanında görünmemesi gibi bazı hafif hatalar var.

Ice Scream 5 Tuzak Hilesi

Oyunun çoğu dünyayı keşfetmek ve sevgili arkadaşın Charli’yi kurtarmak ve dondurmacı Rod tarafından görülmemek için elinden gelenin en iyisini yapmaktır. Esrarengiz ama bunun yanı sıra keyifli ve keyifli olabilir. Oyun her yaş için uygundur, böylece arkanıza yaslanıp ufak kardeşlerinizle eğlenebilir ve kötü dondurma satıcısından korkmalarını izleyebilirsiniz.

Ice Scream 5 indir (MOD, Menü)

Bir önceki android oyun

Goat Simulator GoatZ APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın