Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Keplerians Horror Games tarafından yayınlanan 151MB boyutundaki Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [v1.0.7]

Ice Scream 3 Mega Hileli MOD APK [1.0.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dondurmacı mahalleye geldi! Arkadaşınız ve komşunuz Mike’ı kaçırdı ve siz her şeye tanık oldunuz…

Ice Scream 3 1.0.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamları devre dışı bırakmak için satın alındı;

  2. İpuçları açılır (orijinalinde tanıtım videolarını izlemek için kullanılabilirler);

  3. Ölümsüzlük Hilesi. Oyuna başladıktan sonra sol üstteki yuvarlak butona tıklayarak ölümsüzlüğü etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açın

Dondurmayı sever misin, kim sevmez? Bahse girerim mahallenizdeki dondurmacılarla harika çocukluk anılarınız mevcuttur. Peki ya tüm o tatlı anılar, şimdi size dondurmacının gizlice dostlarınızı kaçırıp buz gibi nefesiyle dondurduğunu dile getirdiğimiz için birdenbire kötü ve korkutucu duruma geldiyse? Elbette bu, harika anılarınızı mahvedecek ve onları gerçekten kötü anılara dönüştürecek, değil mi? Arkadaş canlısı görünen dondurmacılarınızın bu kadar korkutucu olabileceğini kim düşünebilirdi? Ama şanslısın ki, bu yalnızca uydurma bir hikaye. Ama Ice Scream’deki dostlarımız için her şey gerçek. Ve tehditler her zaman yakındır. Bir sonraki kurbanın ne zaman bulunacağını asla bilemezsin. Şimdi, dondurmacı geri döndü ve sizi Ice Scream 3 ile başka bir korkunç gerilim filmine davet ediyor.

Ice Scream 3 v1.0.7 MOD APK

Oyunun ilk bölümünde yaşanan önceki hadiselerin sonrasında, Dondurma satıcısı diğer çocuklarla birlikte en iyi arkadaşınızı kaçırdı. Ve en iyi arkadaşını kendi gözlerinin önünde dondurmak için bir tür süper güç kullandığı için tüm bu dehşetlere tanık oldun. Ama neyse ki sizi fark edemedi ve varlığınızı fark edemedi. 

Ice Scream 3 Para Hilesi

Şimdilik güvendeyken, görünüşte arkadaş canlısı olan bu adamın ne zaman sizi yahut daha kötüsü diğer dostlarınızı hedef alacağını kim bilebilir? Ve hepsinden önemlisi, en iyi arkadaşın için çok endişeleniyorsun ve onu ölümden kurtarmaya karar veriyorsun. Ve bunu yapmak için, ürkütücü dondurma satıcımızın minibüsüne girmeli ve yolu boyunca onu takip etmelisiniz. Başa çıkmanız gereken bir dizi nefes kesici olayla harika oyuna dalın. Aynı zamanda, bunun sonuna ulaşmak için üstesinden gelmeniz gereken harika oyun içi bulmacalar ve zorluklarla eğlenin.

Ice Scream 3 Ölümsüzlük Hilesi

Ama dikkatli olun, çünkü arkadaş canlısı dondurmacımız – Rod, başkalarını etkilemeye çalıştığı kadar arkadaş canlısı değil. Bunun yanında, onun yanındayken her zaman potansiyel tehlikelere karşı tetikte olun. Aynı zamanda, tehlikeli durumlarla hızlı bir şekilde başa çıkarken ve tehlikeden kurtulmanın yolunu bulurken keskin kalın. Oyun, Granny Chapter Two and Five Nights at Freddy’s 2 ile sürekli olarak karşı karşıya geldiğınız o korkutucu ve heyecan verici tecrübeleri yeniden yaratıyor . Ama bu sefer senin peşinden koşacak korkunç görünümlü bir büyükanne veya animatronik yok. Ama bunun yerine, arkadaş canlısı görünen bir dondurma satıcısı kesinlikle masumlarıyla sizi kandırabilmelidir.

Ice Scream 3 İpucu Hilesi

Ice Scream 3, minibüste arama yapan şeytani dondurma satıcısından uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini yaparken harika saklambaç oyununa dalmanızı yarayacak. Yanından geçerken seni görmemesi için dikkatlice gizlendiğindan emin ol. Rod tüm anormal sesleri dinleyeceğinden ve gizli kalmayı başaramadığınız için sizi basit bir şekilde algılayabileceğinden yüksek ses çıkarmamaya dikkat edin. Bunun yanında, ondan uzak durmak ve size yaklaşmaya çalışırken onu aldatmak için bi hayli hızlı zekanızı ve sabırlınızı kullanmanız mühimdir.

Ice Scream 3 outwitt mod indir

Bunu, ipuçlarını aramak için çevrenizdeki öğeler ve aksesuarlarla özgürce etkileşime girerek yapın. Ne kurduğunuzu analiz edin ve oyunda ilerledikçe incelemelerinıza başlayın. Sırları hızla keşfetmek ve sonrakilere geçmek için zekanızı ve zekanızı kullanın. Aşağıdaki etkinliklerde üstesinden gelmeniz için bir çok enteresan bulmaca ve zorluk olacak.

Ice Scream 3 Apk Hile

Bundan bahsetmişken, Ice Scream Episode 3’deki Android oyuncuları, kendilerini, dikkatinizi çekecek birden fazla enteresan sırrın bunun yanında yakın tehlikeler içeren enteresan oyun içi senaryolara erişirken bulacaklar. Minibüse binin ve tüm gizli sırları keşfetmeye çalışırken kötülüğün inine yolculuğunuza başlayın.

Ice Scream 3 APK Dayı

Her biri kendi harika kurulumlarına ve öğelerine sahip bir çok enteresan oyun içi bulmaca ile eğlenmek de olabilecekdür. Ölmekte olan komşu çocuklarınızı manyağın elinden kurtarmak için çözülmemiş sırları çözmeye çalışırken heyecan verici bulmacalara dalın. Tonlarca aksiyon ve zekice planlanmış bulmacalar, sizi kendi heyecan verici oyun içi tecrübelerinize tamamen kaptıracak.

Ice Scream 3 Apk indir

Ayrıca, kendinizi oyunda ilerlerken bulurken, çoklu oyun modları ve çeşitli zorluklarla dolu enteresan oyun kesinlikle oyunu daha keyifli hale getirecektir. Bunun yanında, Hayalet Modu – Keşfedilme şansınızı minimuma indiren kişiliğinizi bir hayalete dönüştürerek Hayalet Modunda en kolay oyunun tadını çıkarın. Bu, yalnızca o Çubuğu hareket ettirdiğinizde sizi görebileceği bilgisi yer alıyor. Bu, oyunu yeni oyuncular için çok daha az zorlayıcı hale getirir. Normal Mod – Kendinizi Normal Modda bulurken, o hayalet kabiliyetinizin artık mevcut olmadığını göreceksiniz. Bu nedenle, her hareket ve karar, özen ve hassasiyetle yapılmalıdır. Zor Mod – Ayrıca, oyunu biraz kolay bulanlarınız, Zor Modda da en büyük zorlukların üstesinden gelebilirler. Burada, en ufak hareketleri bile algılayabilen fazla daha keskin ve keskin bir Rod tarafından kendinize meydan okuyacaksınız. Böylelikle oyun içi tecrübelerinizi çok daha zor hale getirir.

Ice Scream 3 Can Hilesi

Buna ek olarak, oyunda ilerledikçe, kendinizi kesinlikle aklınızı başınızdan alacak olağanüstü korkular ve iyi kurgulanmış sahneler ile yüz yüze bulacaksınız. Bunun yanında, ne olabileceğini asla bilemeyeceğiniz için önünüzde uzanan her türlü dehşete hazırlıklı olun. Kanlı sahneler, yüksek korkular ve daha fazlası, size çok daha enteresan bir gerilim oyunu sunmak için bir araya gelecek.

Ice Scream 3 indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)

Bir önceki android oyun

Driving School APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın