Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Woodcock entertainment tarafından yayınlanan 133MB boyutundaki Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12] indirme linkini sizler için paylaştık. Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [v6.12]

Hunting Simulator Game Para Hileli MOD APK [6.12] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Simülatör avlanma – oyun olan bu avcılık oyununu mutlaka deneyin.

Hunting Simulator Game 6.12 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapmak olabilecekdür.

Uzun zaman önce, insanlar et yemek için ormanlara gitmek, hayvanları avlamak ve etlerini almak zorundaydı. Ama çok zaman sonra insanlar artık bunu yapmadılar; Artık hayvanları nasıl yetiştireceğimizi ve et elde etmenin başka bir çok yolunu bilinmekte. Yani şimdi avlanmak yalnızca yemek için değil; insanlar bunu bir eğlence şekili olarak kullanıyor. 

Hunting Simulator Game v6.12 MOD APK

Oyuncular en gerçekçi avlanma hissini yaşamak istiyorlarsa,  onu getirecek olan Hunting Simulator Game oyunudur. Bu oyun, oyuncuların eğlenmesi için oyunculara çok sayıda müthiş av deneyimi sunacak. 

Öncelikle oyuncuların bu oyunda avlayacağı şeyler olan geyik, yaban ördeği, ayılar ve daha birden çok şeyden söz edelim. Bir oyuncunun avlanmadaki başarısına karar vermede en önemli faktör sakin ve isabetlidir. 

Hunting Simulator Game Para Hilesi

Oyuncuların, birinin geldiğini algılamamaları için hedeflerine yavaşça yaklaşmaları gerekir. Oyuncu, onlara ulaşmaya çalıştığını açıkladığinde, kaçarlar ve av başarısız olur. Oyuncu yettiği kadar yakın olduğunda, hedeflediğiniz hayvanları çıkarmak için silahınızı kullanın. Lakin kurtlar ve ayılar gibi türlere karşı dikkatli olun, çünkü onları tek bir satışta devirmek zordur. Ve eğer oyuncu bir sonraki atışta onları bi hayli hızlı bir biçimde yenmezse, saldırıya uğrarlar.

Hunting Simulator Game Mermi Hilesi

Av için en önemli araçlardan biri av tüfeğidir. Oyuncular oyuna geldiklerinde, oyuncuların kullanması için bir çok değişik türde silah sağlanacaktır. Her hedef, örneğin yaban ördeği avlamak için değişik türde bir silah gerektirecek, oyuncuların av tüfeğine ihtiyacı olacak ve emekli oyuncuların bir keskin nişancı tüfeğine ihtiyacı olacak. Bu nedenle, ava gelmeden önce oyuncular, çevrimdışı olarak avlanmak için en uygun silahı kendileri seçerler. 

Hunting Simulator Game Hile Apk

Ayrıca, oyuncu daha enteresan bir şey yaşamak isterse, oyun tarafından oyuncuların kullanması için yay yahut tatar yayı da sağlanacaktır. Bunları kullanırken oyuncular heyecan verici deneyimler yaşayacaklar çünkü bunlar ataların avlamak için kullandığı ilkel silahlar.

Hunting Simulator Game indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)

Bir önceki android oyun

Minsk Subway Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın