Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Hız Çarpanı
Ücretsiz olarak BoomBit Games tarafından yayınlanan 148MB boyutundaki Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [v1.4.1]

Hunt Royale Elmas Hileli MOD APK [1.4.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakipleri alt etmek için değişik maçlara katılacak ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişecek.

Hunt Royale 1.4.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Para hilesi
  3. Elmas hilesi
  4. Yüksek Hasar hilesi
  5. Tanrı modu
  6. Hız Çarpanı

Tek elle oyun deneyimi, Hunt Royale, oyuncu kişiliğin kontrolünü ele geçirip hedeflerini bitirdikça yeniden ortaya çıkmakta . Karakterinizin kabiliyetleri ve gücü ile önünüze çıkan düşmanları alt eden siz olacaksınız. Aynı zamanda oyun, oyuncuların ister tek başlarına isterlerse dostlarıyla birlikte deneyimleyebilecekleri bir çok heyecan verici oyun moduna da sahip. Ayrıca karakter sistemi, oyuncuların kilidini açmasını ve yükseltmesini bekliyor.

Hunt Royale v1.4.1 MOD APK

Hunt Royale oyununda oyuncular, rakipleri alt etmek için değişik maçlara katılacak ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişecek. Archero’ya benzer biçimde tek elle kişiliği kontrol edebileceğiniz ve bu oyunla aynı özelliklere sahip olabileceğiniz bir oyundur. Tam olarak, kişiliği yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol edecek ve önünüze çıkan düşmanları yenmek için kabiliyetlerinizi kullanacaksınız. Kontrol mekanizmasına da tamamen erişilebilir.

Hunt Royale Para Hilesi

Karakter işlemleri, herhangi bir oyuncunun yapabileceği kaydırma yahut sürükleme gibi eylemlerle gerçekleştirilir. Yani bunlar oyuncunun tek elle kontrol edeceği işlemler; Zamanla, oyuncunun saldırılardan kaçma yahut çok fazla düşmandan kaçınmak için doğru pozisyonu seçme kabiliyeti artacaktır. Oyuncular bir çok değişik oyun modunu deneyimleyecek ve her modun oyuncuların tecrübelerini değiştirmelerine kolaylık sağlayan bazı benzersiz özellikleri var.

Hunt Royale Elmas Hilesi

Hunt Royale’ın birincil modunda oyuncular, sürekli olarak olarak önlerinde beliren çeşitli düşmanları tek başlarına alt edecekleri bir oyun bulacaklar. Ekranın üst bölümünde sarı bir deneyim çubuğunuz olacak ve bir canavarı her öldürdüğünüzde, yeni bir düzeyye ulaşana kadar çubuk ağır ağır dolar. Aynı zamanda, her düzey daha zor düşmanlarla savaşmak için beceriler seçmenize izin verir. Oradan, kazanma şansı yaratmak için aldığınız becerileri birleştirmenin yollarını bulacaksınız.

Hunt Royale Hasar Hilesi

Oyuncuların oyuna girmeden önce ayarlamaları gereken iki mod daha var: co-op ve PVP. Co-op için oyuncular dostlarıyla oynayacak ve önlerine çıkan düşmanları yenecekler. Başka bir deyişle, etkileyici ödüller almak için bir çok zorlu düzeyyi fethetme fırsatınız bu. Diğer oyuncularla oynamak, kooperatif modunun dışındayken de çeşitlidir; siz ve diğer oyuncular düşman olacaksınız.

Hunt Royale apk hile

Düşmanı yenmek için işbirliği yapmanın aksine, PVP modu yalnızca oyuncuların birbirine karşı olduğu bir maç yaratır. Başka bir deyişle, düşmanlarınız artık canavar değil, siz onlarla karşılaşana kadar güçleri bilinmeyen diğer oyunculardır. Diğer oyunculara karşı heybetli bir karaktere ve becerilere sahip olmanız gerekecek. Ayrıca hedef seçimi de mühimdir çünkü arada bir müttefik olmayabilirsiniz ama siz ve diğer oyuncular aynı düşmanı yenersiniz.

Hunt Royale apk indir

Oyuncular, Hunt Royale’de etkileyici sayıda karakter bulacaklar. Her kişiliğin kendine özgü özellikleri ve belli bir düzeyye ulaşıldığında açılan becerileri var. Aynı zamanda, yükseltme malzemeleri bulmak kolay değil çünkü bu her kişiliğin kart sayısı. Başka bir deyişle, yeni bir düzeyye geçmek için gerekli miktarda karta sahip olmanız gerekecek. Aslını söylemek gerekirse bu, oyuncuların geçmesi zaman alacak uzun bir zamantir.

Hunt Royale indir (MOD, Mega Menü)

Bir önceki android oyun

Ocean Is Home Survival Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın