Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Human Fall Flat Apk Download, APK uygulama sitemizde Human Fall Flat Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Human Fall Flat Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Human Fall Flat Apk Download

Human Fall Flat Apk Download

Human: Fall Flat, tek yada 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari mekanlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Ücretsiz yeni düzeyler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş düzeysi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarlı gece mekanlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her ölçüde birden fazla yol ve harika derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.

DAHA FAZLA HUMAN, DAHA FAZLA KARGAŞA – O kayayı mancınığa takmak için yardıma mı ihtiyacın var? Yoksa duvarı kıracak biri mi lazım? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oyun ile Human: Fall Flat oyunu başka bir düzeyye çıkıyor.

Human: Fall Flat Apk Full indir

Yeni yolları dene ve bütün sırları keşfet!

BOŞ BİR TUVAL – İnşaatçıdan aşçıya, paraşütçüden madenciye, astronottan ninjaya kadar giysiler ile Human’ını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Kafanı, alt ve üst gövdeni seç ve renklerle yaratıcılığını konuştur!

MUHTEŞEM ÜCRETSİZ İÇERİKLER – İlk günden bu yana ücretsiz bir biçimde dört yeni düzey eklendi ve ufukta daha fazlası var. Bir sonraki düş ortamında neler olacak acaba?

CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve Youtuber’lar benzersiz ve şenlikli oynanışı için akın akın Human: Fall Flat’e geliyor. Hayranları bu videoları 3 milyardan fazla izledi bile!

Bir cevap yazın