HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Icebear Studio tarafından yayınlanan 460MB boyutundaki HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] indirme linkini sizler için paylaştık. HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [v0.4.1]

HeyHa Royale Mega Hileli MOD APK [0.4.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları bi hayli hızlı ve taktiklerle dolu 4’e 4 silahlı savaşlara getiriyor.

HeyHa Royale 0.4.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Yeniden yükleme yok
  4. Geri tepme yok

HeyHa Royale, oyuncuları bi hayli hızlı ve taktiklerle dolu 4’e 4 silahlı savaşlara getiriyor. Oyuncular bu türün tipik kontrol stilini kullanacak ve gördükleri düşmanları yok etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda, kilidini açtığınız silahlarla birlikte beceriler de gelecek ve performansı yükseltmek ve yeni beceriler elde etmek için yükseltmeler uygulayabilirsiniz.

HeyHa Royale v0.4.1 MOD APK

HeyHa Royale düzeysinin başlangıcında, oyuncular 4’e 4 bir savaşı kazanmak için diğer oyunculara eşlik edecek. Her karakter baştan bir silahla donatılmıştır, bu yüzden takımlarının kazanabilmesi için puan sayısını artırmanın yollarını bulacaktır. Aynı zamanda, bu oyunun getirdiği enteresan bir nokta, puan rakamının bir sınırının olması ve bir takımın kazanması için diğerinden önce yalnızca otuz puana ulaşması gerektiğidir. Oyunda şüphesiz heyecan verici bir savaş olacak.

HeyHa Royale Mermi Hilesi

Ortamın boyutu bi hayli sınırlıdır ve bu tamamen sürekli olarak oynanan savaşlara yöneliktir. Spesifik olarak, oyuncular oyundaki ortamı bi hayli hızlı bir biçimde kavrayabilir ve içinde rahatça hareket edebilir. Aynı zamanda düşmanlarını hemen bulabilir ve onları yok etmenin yollarını aramaya başlayabilirler. Her öldürmeden sonra yeniden dirilebileceksiniz ve herhangi bir yerde tehlike olduğunda savaşa girerken dikkatli olmanız gerekir.

HeyHa Royale Para Hilesi

Yukarıda bahsedildiği gibi, HeyHa Royale’de her karakter bir silahla donatılmıştır, bu yüzden istedikleri zaman savaşa güvenle katılırlar. Aynı zamanda, diğer atış oyunlarına benzer biçimde, kişiliğin tüm hareketlerini ayrıntılı olarak kontrol etmek için kontrol becerilerini kullanmaya zorlanırlar. Bu oyundaki bir maç, hedef bi hayli ufak olduğu için bi hayli hızlı bir biçimde sona erecek ve dövüş düzeysi sürekli olarak olarak bi hayli hızlı bir biçimde gerçekleşiyor.

HeyHa Royale Hile Apk

Bu oyunun oyunculara kazandırdığı enteresan bir nokta, getirebilecekleri çeşitli silah ve becerilerin sayısıdır. Spesifik olarak, oyuncu düşmanlardan korunmak ve saldırılarını engellemek için bir duvar oluşturabilir. Alternatif olarak, deneyiminizi değiştirebilir ve tıpkı sizin gibi bir ayrı yaratırken ayrı gibi taktik becerileri kullanabilirsiniz. Yetenek sistemi, oyuncuları meraklı hissettiren şeydir.

HeyHa Royale Apk indir

Oyun ekranını kazanmak, oyuncuların görmezden gelemeyeceği beklenmedik unsurlarla etkileyici ödüllerle gelecek. Bilhassa, oyun onlara bir çok kapalı kart verecek ve onların işi istedikleri kartı seçmek. Herhangi bir ipucu olmayacak ve hepsi rastgele yapılıyor. Aynı zamanda bu ödüller altın paralar, silah parçaları ve diğer çeşitli ödüller olabilir.

HeyHa Royale Hasar Hilesi

Yukarıda bahsedildiği gibi oyuncular HeyHa Royale’de silah değiştirirken becerilerini değiştirebilirler, bu yüzden oyun içinde farklı silahları toplamak isteyeceklerdir. Aynı zamanda, bu oyundaki silahlar kalite yönünden bölünmüştür, R en düşük düzeydir ve bu silahların hepsi daha da ilerletmeye çalışacağınız stat detaylarına sahiptir. Bu, düşmanları daha bi hayli hızlı öldürmenize yardımcı olmaktadır ve silahın potansiyelini geliştirebilir.

HeyHa Royale Apk Son Sürüm

Oyuncular, yükseltilmiş ve yükseltilmiş iki yükseltme mekanizması bulacaklar ve mekanikleri farklı. Spesifik olarak, yükseltme, istatistikler yönünden yalnızca bir yükseltme mekanizmasıdır ve kullandığınız silahın istatistiklerinde bir değişiklik olması için bir çok enerji kaynağı ve altın tüketir. Teşvik bunun bunun yanında silah sınırını aşarken ve yeni becerilerin kilidini açarken istatistikleri değiştirir. Ayrıca, bu promosyonun ana bileşeni silahın parçalarını kullanmaktır.

HeyHa Royale indir (MOD, Mega Hilesi)

Bir önceki android oyun

Miami Crime Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın