Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Nordeus tarafından yayınlanan 287MB boyutundaki Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [v2.1.7]

Heroic – Magic Duel Enerji Hileli MOD APK [2.1.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni kartlar, savaşta kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip olacak ve bazı kartlar, kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken bi hayli fazla miktarda enerji gerektirecek.

Heroic – Magic Duel 2.1.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Enerji Hilesi

Heroic – Magic Duel, oyuncuların rakiplerini yenmek için sahip oldukları kartları kullandıkları bir kart strateji oyunudur. Rakibe doğru ilerlemek ve saldırılar gerçekleştirmek için değişik ırklardan savaşçıları sahaya çağıracaksınız. Ayrıca her oyuncunun kendine ait belirli sayıda kartı olacak ve zamanla artacaktır. Güçlerini birleştirmek ve yükseltmek, oyunu kazanmanıza yardım edecektır.

Heroic – Magic Duel v2.1.7 MOD APK

Heroic Magic Duel oyununda oyuncular, kahramanlar yahut canavarlar gibi çeşitli karakterlerden bir araya gelen belirli bir kart setine sahip olacaklar. Oradan da bu karakterlerin kartlarını doğru ve stratejik bir biçimde tercih ederek rakiplerine karşı maçlara katılacaklar. Taktik unsuruna odaklanacaksınız, bu yüzden ağır ağır önlerine çıkan düşmanlarla savaşmak için kişiliği kontrol etmenize gerek kalmayacak.

Heroic – Magic Duel Enerji Hilesi

Oyuncular yatay bir ortam görecek ve farklı renklere sahip iki portal tarafından kuşatılacak. Bu oyuncunun rengi, ekranın sol tarafında bulunan mavi portaldır. Aynı zamanda karakterlerinizin ortaya çıkacağı ve onları düşmanlarınızdan koruyacağı portaldır. En üstte iki sağlık çubuğu göreceksiniz ve önce sağlığı tükenen portal çökecek ve kaybedecektir. Karttaki karakterlerin ortaya çıkmasına izin verecek ve rakibin kapısına saldıracaksınız.

Heroic Magic Duel Hile

Oyuncuların Heroic’te bulacağı ve dikkat etmesi gereken ve gözlerini onlardan alamayacakları bir çok unsur var. İlk faktör, her bir kartta kullanabileceğiniz ve açabileceğiniz, her birine bir numara eklenmiş kart sayısıdır. Spesifik olarak, bunlar oyuncunun savaşta onları çağırmak için genişleteceği enerji miktarıdır. Ayrıca kartların yan tarafında kullanabileceğiniz mana istatistikleri var ve bunlar zamanla artacak ve yeni birlikler çağırmanız için artacak.

Heroic Apk Hile

Oyuncuların dikkat etmesi gereken heyecan verici ama zorlu bir özellik, yeni kartların görünümüdür. Bilhassa, bir kartı kullanmak istediğinizde, onu çağırmak istediğiniz konuma sürükleyeceksiniz. Çağırma başarılı olursa kart kaybolur ve yeni bir karakter belirir. Kullanabileceğiniz kart rakamının sürekli olarak değiştiğini göreceksiniz ve hangi yeni kartları kullanabileceğinizi bilemeyeceksiniz. Bundan dolayı kimsenin kaçırmayı göze alamayacağı heyecan verici bir deneyim sunuyor.

Heroic – Magic Duel Mana Hilesi

Oyuncular bazı Heroic düzeylerini bitirdikça, bazı heyecan verici ve beklenmedik ödüller alabilecekler. Spesifik olarak, bir sandık göründüğünü göreceksiniz ve onu açacaksınız. Açılış işleminin tamamlanması için birkaç saniye beklemeniz gerekecek ve işlem tamamlandığında sandığı açabileceksiniz ve içeriden etkileyici ödüller ortaya çıkacak. Yeni bir kart ve onunla birlikte belirli rün türleri alacak kadar şanslı olabilirsiniz.

Heroic Magic Duel Apk indir

Yeni kartlar, savaşta kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip olacak ve bazı kartlar, kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken bi hayli etkileyici miktarda enerji gerektirecek. Ayrıca rün kaynakları, sahip olduğunuz kartların herhangi bir istatistiği iyileştirildiğinde verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için kullanılacaktır. Zorlu maçlarda, oyuncuların sahip oldukları yetenek, onları ulaşan düşmanlardan kurtaracaktır.

Heroic – Magic Duel indir (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)

Bir önceki android oyun

Iron Desert APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın