Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak uCool tarafından yayınlanan 141MB boyutundaki Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] indirme linkini sizler için paylaştık. Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327]

Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [2.1.327] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun getirdiği bi hayli hızlı tempolu dövüş ile hem en gerçekçi savaşları hissedebilir hem de çok daha keyifli hissedebilirsiniz.

Heroes Charge 2.1.327 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Tanrı Modu
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Beceri Hilesi. Beceriler Her Zaman Kullanılabilir.
  4. İpuçları: Savaşa girmeden önce istediğiniz özellikleri etkinleştirin

Heroes Charge‘ı görmezden gelmek, aksiyon oyunlarını seven ve tutkulu olanlar için bir israf çünkü bu oyun size en keyifli olanı sunmayı vaat ediyor. Ayrıca oyuncular, patlayıcı savaşlar yaratmak için bir çok değişik tarzda birlikte savaşıyorlar. Sadece bu değil, bunun yanı sıra güzel ve son derece göz alıcı bir arayüzün tadını çıkarırsınız. Oyunun getirdiği bi hayli hızlı tempolu dövüş ile hem en gerçekçi savaşları hissedebilir hem de çok daha keyifli hissedebilirsiniz.

Heroes Charge v2.1.327 MOD APK

Oyun size son derece zengin ve çeşitli bir kahraman koleksiyonu sunuyor. Her kahramanın kuvvetli bir noktası, benzersiz bir özelliği mevcuttur. Seçip kullanman için 50’den fazla farklı kahraman seni bekliyor. Oyun, kabiliyetli büyücülerden çevik okçulara, en iyi nişancılara ve kuvvetli yakın dövüşçülere kadar kuvvetli kahramanlar getiriyor. Kendi gereksinimlerinize ve isteklerinize göre, uzun savaş yolunda size eşlik edecek uygun bir kahramanı kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca, oyun size daha fazla seçenek sunmak için bir çok yeni kahraman görüntüsü ile düzenli olarak güncellenir.

Heroes Charge Para Hilesi

Heroes Charge‘a gelen oyuncular, son derece çekici ve zengin bir dövüş dünyasını ziyaret edebilir ve keşfedebilir. Oyuncular bunun bunun yanında bu şehirdeki sırları öğreniyor ve deşifre ediyor. Bunun yanında, daha kuvvetli olmanıza yardım edecek birinci sınıf hareketlere sahip daha nadir kahramanlar da toplarsınız. Buradaki özel şey, ispatları bulduğunuzda, kendi kabiliyetinize dayanarak onları ekibinize ikna etmeniz gerektiğidir. Ayrıca bir çok güzel ve göz alıcı manzaraveya hayran kalabilirsiniz. Oyun, sahnenin rüya gibi fotoğraflarıni dramatik ve kanlı savaş alanları ile uyumlu bir biçimde nasıl koordine edeceğini biliyor.

Heroes Charge Beceri Hilesi

En sevdiğiniz kahramanın rolünü oynadıktan sonra, rakiplerinizi daha bi hayli hızlı yenmek için onları daha kuvvetli dövüş becerileriyle hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca kahramanların dövüş becerilerini geliştirmek ve geliştirmek için uygun önlemleri almanız gerekiyor. Bunun yanında kahraman, giderek daha kuvvetli bir dövüş gücüne sahip olmanın bunun yanında becerilerde daha kuvvetli ve daha yaktif hale geliyor. Güç aktarımları aracılığıyla kahramanınız daha da güçlendi, böylece rakiplerinizi bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde alt edebilirsiniz.

Heroes Charge Hile Apk

Bu oyunda bir çok değişik oyun modunda savaşmanıza izin veriliyor. Teke tek dövüşe katılabilir yahut dostlarınızla savaşabilirsiniz. Arkadaş modunda, etkinliklerde daha fazla deneyime sahip olacak ve bir çok yeni arkadaşla işbirliği yaparak kendiniz için ilişkileri genişleteceksiniz. Oyuncular, kuvvetli bir kahraman ekibi oluşturmak ve birlikte savaşmak, düşmanlarla kuvvetli bir biçimde rekabet etmek için dostlarıyla ittifak kurdu. Birlikte savaşmak ve düşmanları yenmek için daha fazla strateji yaratırsınız. Oyuncular, görevleri tamamlamak ve Kron dünyasına hükmetmek için birlikte savaşır.

Heroes Charge Apk indir

Oyuncular bir çok değişik kanlı ve heyecan verici savaşta yer alırlar, fakat aynı derecede enteresan ve çekicidirler. Daha iyi bir dövüş hissine sahip olduğunuz için güzel arenalarda savaşırsınız. Ayrıca, Heroes Charge’dan heyecan verici ödüller kazanmak için birlikte savaşırsınız. Sadece bu değil, bunun yanı sıra daha nadir kahramanlar toplamanız ve onları daha da ilerletmeye ve daha yüksek düzeylere yükseltmeye çalışmanız gerekiyor. Buna ek olarak, oyunun bir çok çekici ve heyecan verici ödülün bunun yanında bir bonus puan yağmuru almak için yarattığı bir çok özel etkinliğe de katılabilirsiniz.

Heroes Charge indir (MOD, Mega Hilesi)

Bir önceki android oyun

SmashKarts.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın