Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Fungoodgames tarafından yayınlanan 109MB boyutundaki Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Hero Shooter Para Hileli MOD APK [1.0.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hadi oyuna girelim ve heyecanlı bir atış yapalım!

Hero Shooter 1.0.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş uygulayabilirsiniz.

Hero Shooter – Bu roguelike nişancı oyununda kitleler halinde zombilere ve diğer canavarlara karşı savaşın ve çılgın aksiyon dolu destansı maceranın tadını çıkarın. Zombi kıyameti bir kez daha şiddetlendiğinde ve bu dünya çapındaki son gününüz olabilir, fakat kuvvetli bir inanç ve hatta daha kuvvetli silahlara sahip bir adam bir çözüm bulabilir.

Hero Shooter v1.0.4 MOD APK

Hero Shooter size en sevdiğiniz şeyleri tek bir oyunda veriyor – popüler vur ve koş hayatta kalma otomatik ateşleme oyunu ve zombiler! Sizi yemeye çalışan zombileri biçerken kıyametin mahvettiği dünya çapında kişiliğinize klavuzluk edeceksiniz. Her koşuya yalnızca kendi ekipman ve becerilerinizle ekranlara geleceksınız, fakat hızla düzey atladıkça yeni harika güçlendirmelerin ve kabiliyetlerin kilidini açacaksınız. 

Hero Shooter Para Hilesi

Rastgele oluşturulmuş benzersiz yetenek kombinasyonu, her koşunun farklı olmasını yarayacaktır, fakat her zaman birkaçı içinden seçim uygulayabilirsiniz – çoklu atış, ateşli mermiler, delici yahut seken cephaneyi mi tercih edersiniz? Kahramanınız, eski tarz atari oyunlarından ilham alan oyunda kaçıp saldırdığı için her savaş bi hayli yoğundur.

Hero Shooter Mermi Hilesi

Dünyanın sonunu gördünüz. Zombilerle ölümcül bir savaştayken ve gökten yıldızlar düştüğünde, benzersiz güçlerin kilidini açtınız ve inancınızı yeniden kazandınız. Son kurşununuzu kullandığınızda meleğiniz veya belki tanrının kendisi size yaşamak ve savaşmak için yeni bir irade ve araç verdi. Zombilere ve diğer cehennem canavarlarına karşı savaşla dolu dünyanın kalıntıları içinde ilerlerken, güzel çiftliklerden buzlu topraklara ve cehennemin kendisine kadar mücadeleniz için arena olarak hizmet edecek enteresan yerleri ziyaret ediyorsunuz.

Hero Shooter Silah Hilesi

Oyuncuların kurşun cehenneminde manevra yapacakları ve hedefler üzerinde doğru ve büyük zaman bulmaya çalışacakları, mesafeleri kaydıran bir aksiyon oyunu. Aynı zamanda yolda karşınıza karakter için tuzaklar ve çeşitli faydalı şeyler çıkacaktır. Bu nedenle, kuvvetlerin konumunu değerlendirmek ve önceden bir rota çizmek için de zamanınız olacak. 

Hero Shooter Hile Apk

İyi grafikler, bir kahraman koleksiyonu, çok sayıda silah ve çeşitli becerilerin bunun yanında sunulan eğlencenin doldurulmasında çok, çok daha yükseksı bekliyor. El becerisi, hızlıluk ve en zor durumlarda müthiş anı bulma kabiliyeti için müthiş bir simülatör olacaktır.

Hero Shooter Apk indir

Favori silahlarınızı ve ekipmanlarınızı seçin. Oyunda stratejik savaşınızı tamamlamanıza olanak tanıyan 50’den fazla beceri olacak. Savaşınızda ilerleme kaydetmek için en iyi beceri kombinasyonlarını denerken farklı düzeylere tekrar tekrar meydan okuyabilirsiniz!

Hero Shooter indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Nextgen Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın