Her Telden pdf oku indir

2
Her Telden pdf oku indir

Her Telden pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Şiir Kitapları türünde çıkarılan Her Telden kitabını paylaştık. 46 sayfadan oluşan Her Telden kitabının yazarı ise Jale Gül Kaçmaz‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Her Telden oku indir. Her Telden pdf indir yandex, Her Telden pdf indir idefix, Her Telden PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Her Telden Pdf indir

Her Telden Kısa Özet

Bu kitap, İzmit Ulugazi ilköğretim Okulu 2-F sınıfı öğrencilerinin sınıf öğretmeni Jale Gül Kaçmaz`ın kontrolünde ders içi çalışmaları kapsamı içinde yazdığı şiirlerden buluşmaktedir.

Şiir yazma hususunda öğrenciler serbest bırakılmış ortaya çocukça özgün eserler çıkmıştır. Sınıf mevcudiyeti 34 olmakla birlikte kitapta her öğrencinin bir şiiri bulunmaktadır.

Kitabın basımıyla alakalı destek velilerimizden gelmiştir. Kitabın tanıtımı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin 5-13 Mayıs 2018 tarihleri içinde 10`sunu düzenleyeceği Kocaeli Kitap Fuarı`nın ilk günü Kocaeli Valisi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı ve İzmit Belediye Başkanı`nın iştirakleriyle gerçekleştirilmiştir. Kocaeli Şair ve Yazarlar Derneği ise stant desteği sunmuştur.

 

Bir cevap yazın