Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak DEHA tarafından yayınlanan 282MB boyutundaki Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] indirme linkini sizler için paylaştık. Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [v1.088]

Heavy Bus Simulator Para Hileli MOD APK [1.088] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular en iyi otobüs şoförü olabilecekler ve bu oyun sizi dünya çapında yüzlerce ünlü şehre götürüyor.

Heavy Bus Simulator 1.088 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Heavy Bus Simulator, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla belirli bir benzersizliğe sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, bu oyun tamamen hareket halindeki bir tren vagonu gibi düzinelerce yolcu alabilen dev otobüslere odaklanmıştır. Bu tür kullanışlı otobüsler için şehirler ve kasabalar içinde uzun mesafelerde bir ulaşım aracı olarak kullanılabilir. Bu oyunda, bu kadar büyük araçları kontrol etmek için bir sürücü olabilir, her zaman istediğiniz yerlere macera yaşayabilirsiniz.

Heavy Bus Simulator v1.088 MOD APK

DEHA, her yaş için ilgi çekici simülasyon oyunları yaratmasıyla ünlüdür. Araç simülasyon oyunları için Real Simulation ExperienceLite, Touring Racing, Speedway Masters 2 FREE gibi milyonlarca izlenen isimlere de sahipler. Bu nedenle, onlar için Heavy Bus Simulator, şuana dek onları her zaman tatminiyetle karşılayan hayranlar için de büyük bir umut. Açıklamalara özen gösterilerek tasarlanan otomobillerle müthiş bir deneyim sunuyor.

Heavy Bus Simulator Para Hilesi

Heavy Bus Simulator için oyuncuların en iyi otobüs şoförü olabilecekleri bir yolculuk için umut etme hakları da var. Oyun size zorlu bir meydan okuma sunarsa panik yapmayın ve bu, hayranlar için çok ihtiyaç duyulan bir başlangıç. Otobüsler bu sefer artık şehirde dolaşmıyor. 

Heavy Bus Simulator Hile Apk

Ayrıca düzinelerce yolcuyu diğer şehirlere taşımak gibi daha karmaşık görevleri de üstlenebilir. Uzun bir yolculuğu çevreleyen konular gerçekten ilginizi çekecek. Oyunun haritası da çok büyük ve oyuncuları dünya çapında yüzlerce ünlü şehre götürüyor. Ne kadar uzağa giderseniz, o kadar uzun sürer ve ödül de önemli ölçüde artar.

Heavy Bus Simulator APK, otobüs Hilesi

İlk başta Heavy Bus Simulator’a gelenler buradaki arabaların gerçekten vasat olduğunu hissedebilir. Lakin, ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar akılda kalıcı hissedeceksiniz çünkü bu arabalar dünya çapında faaliyet gösteren gerçek otobüslerde modellenmiştir. Faaliyet gösterdiğiniz bölgeye göre özellikleri mevcuttur. Ek olarak, onları satın almak için biraz para harcamanız gereken başka benzersiz özelliklere de sahipler. Elbette bu para, uzun yolculuklardan sonra alacağınız ödül olacaktır.

Heavy Bus Simulator APK Dayı

Her otobüsün keşfetmeniz için değişik özellikleri olacaktır. Genel olarak, bunun gibi basit simülasyon oyunları ile çok karmaşık olmayacaktır. Daha pahalı arabaların genelde iki özelliği mevcuttur: daha bi hayli hızlı yahut daha güzeller. Bu pahalı arabaları satın almak için gereksiniminiz olan paranın uzun süre saklanması gerekiyor, bundan dolayı daha iyi bir araba arıyorsanız mağazada eski arabayı yükseltebilirsiniz. Oyuna biraz para yatırabilirseniz bu arabalara basit bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Heavy Bus Simulator Apk indir

Bu, RPG’lerde çok kullanılan bir özellik fakat Heavy Bus Simulator, heyecanı yükseltmek için de donatıyor. Pahalı arabalar kesinlikle iyi görünmek için dizayn edilmiştır. Lakin eski arabanız da dış görünümlerle güzelleştirilebilir. Bir otobüsün görüntüsü yenilemek için benzersiz tasarımlardır. Tabii ki, yalnızca güzellik uğruna herhangi bir istatistikleri artırmayacak. Lakin bir çok insan için bu karşı konulmaz bir zevktir. Belki de otobüsleri için maksimum gücü zaten yükseltmişlerdir?

Heavy Bus Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Illegal Race Tuning APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın