Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Nibble tarafından yayınlanan 137MB boyutundaki Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Harvest Island Para Hileli MOD APK [v1.0.8]

Harvest Island Para Hileli MOD APK [1.0.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlikler, üretim binaları ve dünya haritası ile ilgili müthiş bilgilerle kabilenizi güçlendirin.

Harvest Island 1.0.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Harcadığınızda düşmez.
  2. Elmas Hilesi. Harcandığında düşmez
  3. Mağazada yeterli elmasınız olmasa bile alışveriş uygulayabilirsiniz.

Oyuncular adalarını Harvest Island – Farm Tycoon & City Building‘de kurmak için zaman harcayacaklar. Oyuncular, üretimlerini kararlı bir biçimde yürütmek için bir çok bina ve işçi bulacaklar. Aynı zamanda bu elemanların kilidinin açılması belirli miktarda malzeme gerektirir. Elbette oynanış birden fazla seyirci için tamamen uygun olacak ve gerekli gördükleri her şeyi yapabilecekler.

Harvest Island v1.0.8 MOD APK

Oyuncular Harvest Island‘daki bir adada görünecek ve ilk binaları olan bir yel değirmenine sahip olacaklar. Buna ek olarak, oyuncu bir tekne görecek ve tabii ki oyunda belirli bir ilerleme kaydederseniz yelken açmaya hazır. Her şeyi tamamen kapsamlı bir biçimde göreceksiniz ve boşta oyun yahut tycoon olan oyunlar için müthiş biçimde uygundur. Yani oyundaki işçilerin işlerini yapmasına ve belirli ayarlamalar yapmasına izin vereceksiniz.

Harvest Island Para Hilesi

Oyunun başında, ağır ağır bu başlıktaki mekanikler size sunulacak ve tamamen geniş bir kitleye erişilebilir. Oradan adadaki tesislerin işletilmesini ve geliştirilmesini sağlayabilirler. Görevler şeklinde gönderilen oyun içi görevleri tamamlamak için zaman harcayacaksınız. Bu görevler, belirli eşyaları toplamak kadar çeşitlidir ve hangi tesisi yönetebileceğinizi öğreneceksiniz.

Harvest Island Elmas Hilesi

Harvest Island’daki yel değirmeni için, kullanıcı bir bölgeye nakledilmek üzere buğday üretecektir. Bu taşıma işi tamamen işçiler tarafından yapılır ve tabi ki her tesis için maksimum işçi sayısı üçtür. Bu işçiler yolun sonundaki bir depoya taşınırken, alakalı ürünleri toplayabileceğinizin de sinyalini verir. Belirli sayıda eşyayı topladıktan sonra alakalı görevi tamamlayacak ve bunları para karşılığı satacaksınız.

Harvest Island Hile Apk

Bu oyunda para kazanmak bir çok değişik sebepten dolayı gereklidir. En önemli neden hala herhangi bir tesisin üretim verimliliğini yükseltmektir. Spesifik olarak, yel değirmeniniz için halihazırda üç işçiniz varsa, belirli bir zaman için üretimi artırmanız gerekecektir. Böylelikle, yükseltilmiş ve otomatikleştirilmiş bir sistemle daha fazla ürün toplayabileceksiniz. Ayrıca bir tesisi sonsuza kadar kullanamazsınız, fakat bir çok yeni tesis açmanız gerekir.

Harvest Island Apk indir

Yukarıda altı çizildiği gibi, Harvest Adası’nda yola çıkmaya hazır bir gemi bulacaksınız. Oyuncular belirli sayıda dönüş görebilecek ve her yelken açtıklarında tamamlanması biraz zaman alacaktır. Aynı zamanda, ilerlemeyi hızlandırmak için kaynakları da kullanabilirsiniz. Bu yelkencilik göz ardı edemeyeceğiniz önemli bir aktivitedir. Önemli materyalleri toplamanıza yardımcı olmaktadır ve teknoloji bölümünde kullanılır.

Harvest Island Apk Son Sürüm

Teknoloji bölümünde yeni kilitli tesisler bulacaksınız ve bunları elde etmek ve hemen inşa etmek için alakalı kaynakları kullanacaksınız. Ayrıca, yeni bir tesis kurduktan sonra üretim devam eder ve onları yükseltmeyi düşünmelisiniz. İşi sizin için yapacak işçileri ekleyebilirseniz süreç daha verimli hale gelir. Sandığı açmak için mor elmaslara sahip olabilirsiniz ve içinde yeni işçi kartları alacaksınız.

Harvest Island indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Truck Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın