Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Yodo1 Games tarafından yayınlanan 144MB boyutundaki Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Hang Line Mountain Climber Para Hileli MOD APK [1.7.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Felaketin her an başına gelebileceği bu benzersiz aksiyon dolu tırmanma oyununda kıskaçla şeytani buzlu dağlara tırmanın!

Hang Line Mountain Climber 1.7.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi

Hang Line Mountain Climber – Bir genç olarak Marvel’in Spider-Man imajına aşina olmalısınız, doğru mu değil mi? Biraz saf ama son derece kibar olan yakışıklı örümcek adam her zaman iyi çalışır, insanları korumak için kötü adamlara karşı çıkar. Ayrıca arazide hareket etmek için 6. his, bi hayli hızlı refleksler ve ipek atış gibi harika süper güçlere sahip. Örümcek olamasanız da Hang Line: Mountain Climber oyununa katıldığınızda hala onunla aynı yeteneklere sahipsiniz. Bu, Yodo1 Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. Bu oyunun heyecan verici öyküsünün bunun yanında kişiliğin kabiliyetini de seveceksiniz.

Hang Line Mountain Climber v1.7.7 MOD APK

Hang Line Mountain Climber, tehlikeli dağlarda mahsur kalan insanları kurtarma yolculuğunu anlatıyor. Tırmanma yolculuğunda olan turistlerdir. Ne yazık ki, bu dağlar tahmin edebilecekleri bir çok tehlikeli şey içeriyor. Kar ve kayalar artık sabit değil ve kırılmak üzereler. Aynı zamanda tehlikeli hayvanlar ortaya çıkmakta ve bu insanları yenilme riskiyle yüz yüze bırakıyor. Engebeli arazi sebebiyle kurtarma uçakları inemiyor, bu yüzden onları dağın zirvesine götürme görevini alacaksınız. Görevinizi iyi bir biçimde yerine getirebilir misiniz?

Hang Line Mountain Climber Para Hilesi

Line Hang’e katılın, tırmanma kancası ile birlikte isimsiz bir kahramana dönüşeceksiniz ve göreviniz bu kancayı kullanmak, dağa tırmanmak ve insanları kurtarmak. Ama ilk kez, Hang Line’a katılırken. Birçok görevi tamamlamanız gerekiyor ve bu bunun yanı sıra tırmanma kabiliyetinizi geliştirmenize kolaylık sağlayan temel bir uygulamadır. Başlangıçta, görevleriniz bi hayli basittir, yalnızca yukarı çıkın, görevi tamamlamak için yıldızları toplayın. 

Hang Line Mountain Climber Hile Apk

Her etapta minimum bir yıldız almanız gereken en fazla üç yıldız bulunur. Yıldızlar bir çok engebeli arazide düzenlenmiştir, bu yüzden onları elde etmek için tüm kabiliyetlerinizi kullanmalısınız. Oyun bittikten sonra, topladığınız yıldız sayısına karşılık gelen bir bonus alacaksınız. Bu para, sizi gerçek zorlukların beklediği bir sonraki dağın kilidini açmak için kullanılacak.

Hang Line Mountain Climber Apk Son Sürüm

Sonraki dağlarda, dağın arazisi daha zor olacak. Buz tabakaları artık stabil değil; Onlara tutunmak için kancanızı kullandıktan sonra kısa bir sürede parçalanacaklardır. Aynı zamanda, keçi gibi vahşi hayvanlar görülmektedir, sizi iterler yahut aslanlar sizi yerler. Bundan dolayı başının belaya girmesini istemiyorsan onlardan uzak dur. Ardından, kurbanların kurtarılmaya ihtiyacı var. Her yerde görünebilirler. Yıldızları toplamaya benzer biçimde sırayla onları kurtaracak ve bölümü tamamlamak için dağın zirvesine tırmanacaksınız. Lakin, yeni haritalar açıldığında, daha fazla zorlukla yüz yüze kalacağınız, daha iyi tırmanma becerileri elde etmek için çok çalışacağınız manasına gelmektedir!

Hang Line Mountain Climber Apk indir

Hang Line, güzel bir 2D grafik arka planı deneyimlemenizi sağlar. Karla kaplı zirvelere ve dünyanın en yükseklerine seyahat edecek, uçsuz bucaksız manzarayı seyredecek, yüksek dağları görecek, art arda mesajlar, birbirinizi takip edeceksiniz. Ayrıca, Hang Line, güzel bir doğa resmi oluşturmak için manzarayı ve canlıları süsleyen göz alıcı bir renge sahiptir.

Hang Line Mountain Climber indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)

Bir önceki android oyun

Idle Streamer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın