Türkçe Yama

Halo Infinite açık beta tarihi duyuruldu

Halo Infinite açık beta tarihi açıklamaldu, Oyun severler için Halo Infinite açık beta tarihi açıklamaldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Halo Infinite açık beta tarihi açıklamaldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Halo Infinite açık beta tarihi açıklamaldu

Halo Insider programına üye olan kullanıcıların farklı zamanlarda test edebildiği yapım, bu hafta sonu herkese açılıyor. Insider programına üye olup olmamanız gözetmeksizin indirmeye açılan yapımı, şu andan bu yana Xbox Series S yahut X’iniz ile indirip, hafta sonu yaşanacak olan açık betaya katılabilirsiniz. Tüm oyunculara açılacak olan beta, oyunu 8 Aralık’taki çıkış tarihinden fazla önceden oynayıp, test etmenize olanak sağlıyor.

Halo Infinite açık beta tarihi açıklamaldu

Insider programı üyeleri, Halo Infinite‘i zaten belirli tarihler aralığında test edebiliyorlardı. 1 – 3 Ekim itibariyle herkese açık düzenlenecek olan teste bu hafta sonu içinde, herhangi bir gereksinim olmadan erişilebilecek. Oyunun geliştirici ekibi 343 Industries, bu teknik betanın sınırlı sayıda oyuncuyla limitli bulunacağını dile getiriyor olsa da, oyunu denemek isteyen herkesin rahatlıkla girebileceği düşünülüyor.

Halo Infinite açık beta tarihi duyuruldu

Halo Insider olsanız da olmasanız da, Insider uygulamasını şu andan bu yana Xbox Series X yahut Series S’inize indirebilir ve bu hafta sonu içinde tertip edilen açık betaya inceleyebilirsiniz. Büyük bir hayran kitlesi aracılığıyla beklenen yapım, 8 Aralık 2021’de Xbox Series X|S, Xbox One ve Microsoft Windows için piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu