Türkçe Yama

Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile mükemmel hale geldi

Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile müthiş duruma geldi, Oyun severler için Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile müthiş duruma geldi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile müthiş duruma geldi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile müthiş duruma geldi

Geçen yıl çıkan ve yalnızca geçen seneın değil son dönemin de en başarılı oyunlarından birisi olan Half-Life: Alyx klavye mouse modu üzerinde çalışmalar sürdürmekte. resmi olarak yalnızca sanal gerçeklik gözlüğü için geliştirilen oyun bildiğiniz gibi çıkışından sonra mod yapımcılarının da odak noktası haline gelmişti. Half-Life: Alyx klavye mouse modu ile alakalı şuana dek farklı çalışmalar görmüştük. Lakin son güncellemeler ile birlikte oyun artık hemen hemen kusursuz bir hale gelmiş gibi duruyor.

2020 senesinin Mart ayında çıkan oyunun mouse modu veya diğer adıyla No VR modu için yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan yeni videoda oyunun No Vr sürümündeki problemlerin büyük miktarda çözüldüğünü ve tamamen klavye ve mouse ikilisi ile oynanabilir olduğunu göze çarpıyor.

Half-Life: Alyx klavye mouse modu için video yayınlandı

Half-Life: Alyx klavye mouse modu son güncelleme ile mükemmel hale geldi

Kısa olaraksı sanal gerçeklik için geliştirilen Half-Life: Alyx VR başlığı olmadan da oynanabilir hale gelmiş. Daha önce yaşanan modlarda özellikle kişiliğin ilerleyişinde yaşanan problemler göze çarpıyordu. Ama üzerinde yapılan çalışmalar ile birlikte bu durumun da artık ortadan kalktığını göze çarpıyor. Hala çıkış tarihi hususunda bilgi verilmeyen bu modun yeni videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu