GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak spiritapps tarafından yayınlanan 56MB boyutundaki GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] indirme linkini sizler için paylaştık. GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [v1.78]

GYM kahramanı Mega Hileli MOD APK [1.78] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Commando War Army olan bu savaş oyununu mutlaka deneyin.

GYM kahramanı 1.78 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Reklamsız
  4. Tek atışta öldürme hilesi
  5. Sınırsız Mermi hilesi

GYM kahramanı – Aksiyon oyunlarını herkes her zaman sever, özellikle bu oyunda çevrim içi ve çevrim dışı oynayabilir ve canlı grafiklerin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz. Oyuncular en iyi savaşçılardan biri olacak ve kendilerini ifade etmek için hayatta kalma savaşlarına katılacaklar. Ayrıca, rakipleriniz her zaman yanınızdayken ve doğrudan size saldırdığında heyecanı yaşayacaksınız.

GYM kahramanı v1.78 MOD APK

GYM kahramanı, keşfetmenizi bekleyen bir çok sürpriz içerecek, bu yüzden kendinizi savaşlarınıza vermenin tam zamanı. Bu oyunda, her köşeyi basit bir şekilde gözlemlemeyi birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyeceksiniz ve bu, önceden FPS atış türünü oynadıysanız da yaygın bir bakış açısıdır. Oyun size ilk atışlara katılmanız için tam zırhlı ve gerekli eşyalara sahip bir karakter yarayacak fakat bunu bi hayli hızlı bir biçimde nasıl yapacağınızı anlamak için operasyonlardan geçmeniz gerekiyor. 

GYM kahramanı Para Hilesi

Oyun sizi savaş alanına götürecek ve en iyi nişancıların birleştiği yer burası. Ayrıca dövüştüğünüz yer tek bir yerle sınırlı olmayacak, savaş alanında özgürce hareket edebilir ve size eşit güçte rakipler arayabilirsiniz. Oyun birinci şahıs bakış açısı kullanıyor, bu yüzden bir düşmanla karşı karşıya geldiğınız anda bi hayli hızlı hareket etme ve yeniden yükleme avantajına sahip olacaksınız.

GYM kahramanı Mermi Hilesi

Silahlar, dövüş aksiyon oyunlarının çoğunda önemli ve vazgeçilmez bir öğedir, bundan dolayı çeşitli ve benzersiz silahlara sahip olmaları durumunda oyuncuları çeken bir faktördür. Kazanmak ve hayatta kalmak için, oyunun sunduğu silahlara eşlik etmeniz ve sonrasında onları makul bir biçimde rakibe saldırmak için kullanmanız gerekecek. Oyun size savaş alanında size hizmet edecek devasa bir yeni ateşli silah cephaneliği yarayacak. 

GYM kahramanı Hile Apk

Ayrıca komandolarınızı yöneten komutan olacaksınız, bu yüzden tüm hayvanları kontrol etmek için sağlam bir zihniyete hazır olun ve hiçbir düşmandan aşağı olmayın. Her silah için size belirli sayıda mermi verilecektir, bundan dolayı hedefleri doğru bir biçimde hedeflemeniz ve sizi vurabilecek vuruşları başlatmanız gerekir. Ateşli silahlara ek olarak, düşman üssünün patlamasını ve hepsini yenmesini istiyorsanız bombalama da akıllıca bir seçimdir.

GYM kahramanı Apk indir

Gerçekçi ve net grafikler ile oyuncular, maç içindeki hadiseleri basit bir şekilde gözlemleyebilecekler. Aynı zamanda Commando War Army ekranın üst bölümünde size ufak bir harita verecek ve bi hayli hızlı hareket edebilmeniz için yerleri gözlemleyebileceksiniz. Her şey kolay değil, bu yüzden kazanmak istiyorsanız, gerçek bir savaşçının cesaretini göstermeniz ve savaşırken her zaman kuvvetli bir ruhu korumanız gerekir. 

Commando War Army Hile Apk

Ek olarak, komando ekibinin genel saldırılar gerçekleştirmek için düşman üslerine girip üsleri karıştırması ve izlerini araması gerekiyordu. Lakin, rakiplerinizin de sizinle eşit derecede kabiliyetli şutörler olduğunu her zaman unutmayın, bundan dolayı subjektif olursanız bir çok avantajı kaybedersiniz ve onların tuzağına düşersiniz. Bu aksiyon oyununda rakibinizi yenmek için çevik manevraları akıllı hareketlerle bir araya getirmeniz gerekiyor.

GYM kahramanı indir (MOD, Mega Hilesi)

Bir önceki android oyun Demolition Derby 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın