Gündönümü Harekatı pdf oku indir

3
Gündönümü Harekatı pdf oku indir

Gündönümü Harekatı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Gündönümü Harekatı kitabını paylaştık. 408 sayfadan oluşan Gündönümü Harekatı kitabının yazarı ise Mustafa Ali Yurdupak‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Gündönümü Harekatı oku indir. Gündönümü Harekatı pdf indir yandex, Gündönümü Harekatı pdf indir idefix, Gündönümü Harekatı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Gündönümü Harekatı Pdf indir

Gündönümü Harekatı Kısa Özet

Stalingrad bozgunu ardından umutlarını içinde nükleer bir bombanın da olduğu mucize silahlara bağlayan Nazi Almanyası için,  pençelerinden kaçarak Türkiye’ye sığınan göz alıcı bilim insanı Paul Winkler uğruna çok şey feda edilebilecek birisi haline gelmiştir.

Zalimliği ile ün salmış Gestapo’nun peşine taktığı SS’lerden kaçarken yaşamını yeni bir kimlikle sürdüren muhalif bilim insanı Winkler, canı pahasına bir mücadeleye girişecek; bir yanda Nazilerin elindeki kız kardeşi, diğer yanda kaçmak zorunda kaldığı için ayrıldığı Cemile içinde bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 

Mustafa Ali Yurdupak, dünya tarihine II. Dünya Savaşı’nda Doğu Cephesi’ndeki son Alman tank taarruzu olarak geçen Kursk Muharebesi öncesinde, 1943 senesinin o tekinsiz kışında, İstanbul’a gelen Gestapo ajanı Klaus Schramm ile işinin ehli Türk ajanları Amcabey ve Tarık Silahtar’ın içinde yaşanan kıyasıya mücadeleyi anlatırken okurlarını heyecanlı bir maceraveyavet ediyor.

Bu macerada kılık değiştirmeler gizli ittifaklar, hainlikler, işkence eşliğinde sorgular, faili meçhul cinayetler ve türlü casusluk numaralarıyla bezeli dolu dizgin bir hikâye sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın