Türkçe Yama

GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü

GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü, Oyun severler için GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü

GTA Trilogy Remastered sürümü için uzun süredir söylentiler geliyor fakat Rockstar Games’ten bu hususta herhangi bir açıklama yapılmış değil. En son Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi aracılığıyla listelenen oyun bu sefer de Rockstar Launcher veri tabanı içinde gözükmüş durumda. Bu durum oyunun yakında zamanda açıklamalabileceğinin en mühim işareti olabilir.

GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher’da gözüktü

Rockstar Launcher’ın son güncellemesinin ardından programın veri tabanında hem oyunun ismine hem de logosuna rastlanmış durumda. İsim ile alakalı detaylara incelediğimizde oyunun Unreal Engine grafik motoru kullanabileceğine dair ibareler de göze çarpıyor. Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas oyunlarını içermesi beklenen bu paketin klasik bir remastered oyunundan ziyade Mafia serisinde olduğu gibi bir değişimle karşımıza çıkması da bekleniyor.

Zaten sızdırılan logolara incelediğimizde da tıpkı Mafia serisinde olduğu gibi Definitive Edition ibaresi dikkatimizi çekiyor. Bu sızıntılar ve ibarelerin ardından açıklamanun yakın olduğunu düşünmek de olabilecek. Tabi resmi açıklama için gözler Rockstar Games’e çevrilmiş durumda.

GTA Trilogy Remastered sürümü Rockstar Launcher'da gözüktü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu