Türkçe Yama

GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi

GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi, Oyun severler için GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition olarak adlandırılan Remastered paketi bir kez daha listelendi. Daha önce sene başında üç oyunu bir araya getiren özel bir remastered paketinden bahsedilmiş fakat bu hususta ne Rockstar Games’ten ne Take Two’dan bir açıklama gelmemişti. Uzun bir süre sessiz kalan bu söylentilerın ardından oyun bu sefer bir derecelendirme kurumunda karşımıza çıktı.

GTA The Trilogy Remastered sürümü Kore’de listelendi

GTA Trilogy Remastered sürümü listelendi

Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Komitesi, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ismini derecelendirmiş durumda. Oyun ile ilgili fazla bilgi verilmese de böyle bir paketin çıkması durumunda içinde GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının olması bekleniyor.

Ayrıca bu özel pakette üç oyunun da çözünürlük ve kaplama olarak geliştirileceği önceden iddia edilmişti. Firmaların oyun ile ilgiliki sessizliği ise sürdürmekte. Diğer taraftan Take Two’nun geçtiğimiz zamanda bu üç oyun için yapılan grafik modlarına savaş açması da bu açıklamanun yakında zamanda gelebileceğini gösteriyor olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu