GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve önemli detaylar!

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar!, Oyun severler için GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar! ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar! ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar!

Geçen günlerde sürpriz bir biçimde açıklamalmuş olan ve ardından sessizliğe bürünen GTA Trilogy Definitive Edition‘dan bazı yeni ve mühim detaylar sızdırılmış yer alıyor. Oyunun; Rockstar Launcher sayfasının nasıl gözükeceği, SteamID’si, ne tarz yenilikler geleceği, Rockstar’ın satın alımda vereceği bonus ve üçlü paketin PC’deki sistem gereksinimleri de, sızdırılmış olan mühim detaylar içinde yer alıyor.

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar!

Ayrıca, bir önceki GTA Trilogy haberimizin detay kısmında, oyunun sızdırılmış olan çıkış tarihini ve fiyatını sizler ile paylaşmıştık. Oyunun sızdırılan çıkış tarihini ve fiyatını öğrenmek istiyorsanız buradan diğer habere geçebilir, ardından tekrar yeni detaylara inceleyebilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition'dan yeni ve önemli detaylar!

Yenilikler ve satın alım bonusu

Oyunun sızdırılmış olan açıklama kısmı, yenilenmiş olan üçleme paketinin içereceği yeniliklerin ‘bazılarına’ ışık tutuyor. ”Üç ikonik şehir, üç epik hikâye” şeklinde başlayan açıklama kısmı, klasikleşmiş olan Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yeni nesil için güncellendiğini vurguluyor. Oyunların yenilenmiş olan dünyaları; yeni aydınlatma ve çevre yükseltmeleri, yüksek çözünürlüklü dokular, geliştirilmiş çizim mesafesi, Grand Theft Auto V-stilinde kontroller ve hedefleme ve çok daha yükseksını içinde barındıracağını gözler önüne çıkarıyor.

GTA Trilogy Definitive Edition'dan yeni ve önemli detaylar!

Ayrıca, eğer GTA Trilogy Definitive Edition’u 5 Ocak 2022’den önce, Rockstar internet mağazası yahut Launcher aracılığıyla satın alırsanız; herkese, 15$ ve üzerindeki alışverişlerde kullanılmak üzere 10$ değerinde bir kupon armağan edilecek. Sızdırılmış olan bu bilgiler, yenilenmiş üçlemenin 2021 yılı içinde çıkacağını adeta doğruluyor.

Rockstar Launcher sayfası ve SteamID

Üçlemenin, Rockstar Launcher üzerinde nasıl gözükeceği ve düzenlenmiş olan SteamID’leri de yaşanan yeni detaylardan birkaç tanesini oluşturuyor. Üçlemenin daha çok, klasikliğini şık bir biçimde yansıtmasını hedeflemekte olan görseller, Rockstar’ın kendi uygulaması içinde bu biçimde gözükecek. Ayrıca yapılmış olan SteamID değişikliği, oyunların, Unreal Engine kullanılarak geliştirildiğini de ispatlar nitelikte gibi gözüküyor. ”return d.gta3unreal;” şeklinde yapılan değişimler, hemen hemen 17 saat önce gerçekleşmiş.

GTA Trilogy Definitive Edition'dan yeni ve önemli detaylar!

Sistem gereksinimleri

GTA Trilogy Definitive Edition için gerçekleşmiş olan sızıntılardan sonuncusuysa, üçlemenin isteyeceği sistem gereksinimleri oldu.

Minimum sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-2700K yahut AMD FX-6300
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB yahut AMD Radeon R9 280 3GB
  • RAM: 8 GB
  • Depolama alanı: 45 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

Önerilen sistem gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-6600K yahut AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran kartı: Nvidia Geforxe GTX 970 4GB yahut AMD Radeon RX 570 4GB
  • RAM: 16 GB
  • Depolama alanı: 45 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10

Bir cevap yazın