GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı, Oyun severler için GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı

Geçen saatlerde ön siparişe açılmış olan GTA Trilogy Definitive Edition, yeni bir fragman ve oyun içi ekran fotoğraflarıne kavuştu! Ülkemizde, PC ve konsollarda 529 TL’den ön siparişe açılan tanınmış üçleme, yenilenmiş bir biçimde 11 Kasım 2021’de piyasaya sürülecek. Paylaşılan görüntüler, bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratsa da, serinin içinde bir çok yenilik barınıyor.

GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni bir fragman yayımlandı

Oyuncular aracılığıyla büyük bir heyecanla beklenmekte olan üçleme, Xbox Series X ve PlayStation 5’de 4K 60 FPS bir biçimde çalışırken, PC tarafında da DLSS teknolojisini destekleyecek. Ayrıca güncellenmiş radyo ve silah seçim çarkları gibi yeniliklerin bunun yanında; bir görevde başarısız olunduğunda anında yeniden vazifeye başlama gibi özellikler de barındıracak.

GTA Trilogy Definitive Edition'dan yeni bir fragman yayımlandı

GTA V stilinde kontrollerle gelecek olan yapım, 11 Kasım 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Microsoft Windows ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Ayrıca, tanınmış GTA üçlemesinin yenilenmiş grafiklerini tanıtmakta olan fragmana aşağıdan inceleyebilirsiniz. Grafik hususunda daha üst düzey bir sonuç bekleyen oyuncuların ufak bir hayal kırıklığıyla karşılaşabileceğinin ikazsını da şimdiden yapmış olalım.

Bir cevap yazın