Türkçe Yama

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak açıklamaldu, Oyun severler için GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak açıklamaldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak açıklamaldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak açıklamaldu

Uzun süredir sızıntıları ortalıkta dolaşmakta olan Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, geçtiğimiz dakikalar içinde Rockstar Games aracılığıyla resmî olarak açıklamaldu. Klasikleşmiş üç Grand Theft Auto oyununun yenilenmiş versiyonunu içerecek olan GTA Trilogy Definitive Edition paketi, yakında zamanda piyasaya sunulacak.

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak açıklamaldu

İçerisinde; Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yenilenmiş versiyonlarını içermekte olan paketin, sıradan bir ‘remaster’ yerine, daha kapsamlı yenilikler içereceği ve Unreal Engine kullanacağı düşünülüyor. Ayrıca koleksiyonun ilk kez; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için piyasaya sürülmesi beklenirken, daha ardındanysa iOS ve Android’e geleceğinden bahsediliyor.

GTA Trilogy Definitive Edition, resmî olarak duyuruldu

GTA Trilogy Definitive Edition paketinin tam çıkış tarihi yahut piyasaya sunulacağı fiyatlandırma halen tam anlamıyla belli olmamış olsa da, koleksiyonun yakın günlerde çıkacağı düşünülüyor. Rockstar Games, halen paketin ne tür teknik iyileştirmeler içerdiğinden açıkça bahsetmedi ve herhangi bir ekran görüntüsü paylaşmadı. Lakin, oyunların her birinin grafiksel iyileştirmeler ve modern gelişmeler de dâhil olmak üzere kapsamlı yükseltmeler almış olduğunu dile getiriyor. Önümüzdeki haftalarda, paket ile ilgili daha fazla şey öğreneceğimizi söyleyen Rockstar, önümüzdeki hafta itibariyle ise klasikleşmiş üç GTA yapımını (Oyunların eski versiyonlarını), dijital vitrinlerden kaldırmaya ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu