Türkçe Yama

GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı, Oyun severler için GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

Aylarca süren farklı teorilerin ve sızıntıların ardından resmî olarak açıklamalan GTA Trilogy Definitive Edition, yeni sızıntılarla yüz yüze. Bu kez iddialar, üçlü yenilenmiş paketin 11 Kasım 2021’de 70$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğinden bahsediyor. Kulağa bi hayli mantıklı gelen 11 Kasım 2021 tarihi, 11 Kasım’da çıkacak olan GTA 5 yeni nesil sürümünün ertelenme nedenini açıklığa kavuşturuyor olabilir.

GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

İçerisinde; GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının yenilenmiş versiyonlarını bulunduran paket, 2022’de de mobil cihazlar için satışa sunulacak. Bu haftanın başlarında perakendecilerde beliren fiziksel GTA Trilogy Defitinive Edition, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’de 70$ olarak yaşandı. Oyunun; PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch sürümleri 60$ olarak listelenirken, yeni nesil sürümlerinde ise, ekstradan 10$’lık bir ücret bulunacak.

GTA Trilogy Definitive Edition fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı

Ayrıca, oyun dünyası içinde gerçekleştirdiği sızıntılarla tanınan Tom Henderson, üçlemenin 11 Kasım 2021’de piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Geçen günlerde sürpriz bir açıklamayla – Zaten söylentiler dolaşıyordu; fakat ani oldu – karşımıza çıkan Rockstar Games, GTA 5’in yeni nesil sürümünün neden ertelendiğinin cevabını kendisi vermiş olabilir. Bahsedilen fiyat aralıkların ve çıkış tarihinin birer sızıntıdan ibaret olduğunu ve herhangi bir resmî kaynağa dayanmadıklarını belirtmekte yarar var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu