GTA Trilogy Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GTA Trilogy Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi, Oyun severler için GTA Trilogy Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA Trilogy Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA Trilogy Definitive Edition çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi

Rockstar Games’in geçtiğimiz haftalarda resmî olarak duyurmuş olduğu tanınmış üçleme, hâlâ sırrıni koruyor olsa da; ön siparişe açılmış yer alıyor. Resmî Rockstar Games internet sitesinde ön sipariş fiyatı beliren yapımın ülkemizdeki fiyatlandırması, 529 TL (PC) olarak karşımıza çıkıyor. Çıkış tarihi olarak 11 Kasım 2021 gözükürken, GTA V’in yeni nesil sürümünün ertelenme sebebi gün yüzüne çıkıyor.

GTA Trilogy Definitive Edition ön siparişe açıldı

GTA Trilogy mağaza sayfası, halen her sürümün tarihleri ile ilgili net olmasa da, oyunun dijital sürümlerinin 11 Kasım’da, fiziksel sürümlerinin ise 6 Aralık’ta geleceğinin sinyallerini veriyor. Resmî olarak ön siparişe açılmış olan sayfa, biz bu haberi yazarken, yalnızca PC versiyonu için ön sipariş olanağı sağlıyor. Henüz çalışmamakta olan PlayStation ve Xbox sayfaları, olabileceken ilerleyen saatlerde düzeltilecek ve oyunun ülkemizdeki konsol fiyatı da belli olacaktır.

GTA Trilogy Definitive Edition ön siparişe açıldı

Ayrıca geçtiğimiz haftalarda, GTA Trilogy Definitive Edition’dan yeni ve mühim detaylar paylaşılmış ve bu ayrıntıları siz değerli okurlarımıza ulaştırmıştık. Bahsedilen ayrıntıların her bir tanesi doğru çıkarken, paketin sistem gereksinimleri de bi hayli gözleri üstüne topluyor. Henüz ne tarz bir görsellik ile yüz yüze kalacağımız hususunda sessizliğini koruyan Rockstar Games, önümüzdeki günlerde yeni görüntülerle karşımıza çıkacaktır.

Güncelleme: Oyunun diğer versiyonları da ön siparişe açılmış yer alıyor. Türkiye’deki resmî fiyatı, 529 TL.

Bir cevap yazın