GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor, Oyun severler için GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Geçen saatlerde çıkışı, fiyatı ve bizlere neler sunacağı belli olan GTA Trilogy Definitive Edition, 529 TL gibi bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyordu. 11 Kasım 2021’de piyasaya sürülecek olan üçleme, içinde; GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas gibi klasikleşmiş yapımların yenilenmiş versiyonlarını içinde yer alıyor. Üçlemenin en gözde yapımlarından bir tanesi olan GTA: San Andreas – The Definitive Edition, 11 Kasım’da çıkar çıkmaz Xbox Game Pass kütüphanesine dâhil olacak.

GTA: San Andreas – The Definitive Edition, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Yapılmış olan resmî açıklamaya göre, klasikleşmiş olan yapımın yenilenmiş versiyonu, 11 Kasım’da Xbox Game Pass kütüphanesine dâhil olacak. Ayrıca, GTA III – The Definitive Edition ise, 7 Aralık 2021’de PlayStation Now aboneliğinin kütüphanesine dâhil olacak. Rockstar’dan gelmiş olan bu enteresan hamle, ilerleyen zamanlarda üçlemenin tamamını aboneliklerde görebileceğimizi işaret ediyor.

GTA: San Andreas - The Definitive Edition, Xbox Game Pass'e ekleniyor

11 Kasım 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek olan GTA Trilogy Definitive Edition, grafiksel gelişimin bunun yanında; içinde bazı yeni özellikler de içinde yer alıyor. Oyundan yayımlanmış olan ilk videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın