Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak supermetacore tarafından yayınlanan 157MB boyutundaki Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Grand Survival Para Hileli MOD APK [v2.5.2]

Grand Survival Para Hileli MOD APK [2.5.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemler ve tehlikelerle dolu bir okyanusa, zekanız ve salınız dışında hiçbir şey olmadan cesur olun.

Grand Survival 2.5.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz uygulama içi satın almalar (yeni eklenen premium öğeler satın alınamaz). Not: İnternete bağlanmanız gerekiyorsa, ilk uygulama içi satın alma işleminizde çökme olursa oyuna tekrar girerek başarılı bir biçimde satın alabilirsiniz.
  2. Ödül almak için ücretsiz reklamlar.

Hiç kendinizi bir adada tek başına mahsur hayal ettiniz mi? Grand Survival – Ocean Raft Adventure, birkaç basit dokunuşla sizi bu rüyaya götürüyor. Bu vahşi, ıssız dünya ama bu harika doğal ortam, sizi düşmanlarla, açlıkla yaşamın zorluklarıyla karşılayacaktır. Ayrıca okyanusun etrafındaki adalarda son derece güzel ve eşsiz olan manzaranın tadını çıkarma şansınız da var.

Grand Survival v2.5.2 MOD APK

Az önce piyasaya sürülen en son güncellenmiş sürümle Grand Survival, oyuncuların açık denizlerde günlük yaşamda kalma savaşına katılmaları için sürekli olarak olarak dikkat çekti ve daha fazla motivasyon yarattı. Her gün o vahşi dünyaya adım atarsanız, ifşa edilemeyecek güzel ödüller alacaksınız. Uçsuz bucaksız okyanusun her zaman yüzdüğü sudaki sal, yolculuğa birlikte devam etmek için geri dönmenizi bekliyor.

Grand Survival Para Hilesi

Vahşi okyanusta son derece renkli, renkli ve zevkli bir doğa manzarası karşınıza çıkıyor. Uyandığınızda kendinizi denizin ortasında yüzen tahta bir salda, nereye gittiğinizi bilmeden yatarken bulursunuz. Bir süre şaşırdıktan sonra gerçeği kabul ediyor ve kendinizi bu yerden kurtarmak için geri dönüyorsunuz. Bu, keşfedilecek ve deneyimlenecek bir çok şey vaat eden son derece gizemli bir okyanus olarak kabul edilir.

Grand Survival Silah Hilesi

Okyanus dünyası renkli ama müthiş vahşi ve korkutucu. Grand Survival, yaşamınızı tehdit eden bir çok tehlike içeriyor. İlk olarak, her şeyi ağzınıza alıp sizi onun akşam yemeği haline getirebilecek bir komplo ile dostlarınızı kovalamak için yarışan dev yavru köpekbalıkları ile sizi karşılıyor. Lakin bu, bu enteresan hikayeler dizisinin yalnızca başlangıcıdır; mutant yengeçler, zombiler vb. gibi bir çok garip düşman ağır ağır ortaya çıkmakta…

Grand Survival Apk Hile

Bir renk dünyası olan Grand Survival, merakınızın onları keşfetmesine her zaman hazırdır. Burası, bir çok değişik irili ufaklı ada ile çevrili mavi suları olan uçsuz bucaksız bir okyanustur. Tabiat ananın ellerinde bir çok eşsiz ve büyülü eser barındırmaktadır. Bu müthişliğin bunun yanında bir dizi gizemli hikaye ve farklı tehditler var. Sadece bu da değil, her adanın kendi gururlu tarih hikayesi mevcuttur.

Grand Survival Apk indir

Lakin heybetli doğa manzarasının ve adanın ardındaki gizli hikayenin tadını çıkarabilmeniz için en gerekli koşul yaşıyor olmanızdır. Birkaç basit eşya ile basit bir salda tek başınıza seyahat etmek, gün boyunca kendinizi beslemek için su ve yiyecek alabilmek için tüm zekanızı ve yaratıcılığınızı tercih ederek sizi yollar bulmaya zorlar.

Grand Survival Apk Son Sürüm

Seviyelerde ilerledikçe, salınızı bir sonraki düzeyye yükseltmeye zorlayan daha fazla engelle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, daha özel koruyucu silahlara sahip olabilmek için sahip olduğunuz şeylerden yararlanmalısınız. Grand Survival’da yaşam ve yolculuk için gerekli olan eşyaları yaratmakta özgürsünüz. En sık karşı karşıya geldiğınız zorluklardan biri, mevsimlerle değişen ve bir çok ciddi engele neden olan düzensiz hava koşullarıdır.

Grand Survival indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)

Bir önceki android oyun

SIERRA 7 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın