Programlar

Goversoft Privazer Full v4.0.30 Donors 

Goversoft Privazer Full v4.0.30 Donors , Program ve oyun sitemizde Goversoft Privazer Full v4.0.30 Donors  ile alakalı bilgileri veriyoruz. Goversoft Privazer Full v4.0.30 Donors  ile alakalı tüm detaylar yazımızda..

Goversoft Privazer Full v4.0.30 Donors 


Goversoft Privazer Full İndir, Multilingual Çoklu Dil seçeneği bulunan programın amacı, PC’niz de bulunan Kişisel verilerinizi koruma altına almak için dizayn edilmiş çok kuvvetli bir program aracıdır. Aynı zamanda Disk’iniz de bulunan istenmeyen indirmeler ve İnternet izlerini temizleyerek, Bilgisayarınızın daha az dağınık ve bi hayli hızlı çalışmasını yardımcı olmaktadır. Tek bir tıklama ile derinlemesine temizlik yapar,Programın bir diğer özelliği özel bir modüle sahip, olması kalıcı dosyaları sil kurtulmasın diye imha eder, Taranan öğeler’in listesini görüntüler. Uygulama ana dosyada bulunan sistemi tablosundan dosyaları silerek, pc temiz güvenli kılar.
genelde pc satarken işe yarar,yada işiniz bittiğinde sildikleriniz tam silinmez,bu kökten siler,veri kurtarma yazılımlarının kurtarması imkansız.

Şifre:12345

  • Turbobit İndir
  • Google Drive İndir
  • Cloud İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu