Türkçe Yama

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor, Oyun severler için God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor

Çok büyük bir oyuncu kitlesi aracılığıyla 2022’nin en fazla beklenen oyunlarından bir tanesi olan God of War Ragnarok, çıkışında Türkçe altyazı desteğine sahip olacak. God of War Ragnarok ile toplamda 21 adet dil desteği sunacağını açıklamış olan Sony, Türkçe dil desteği ile müjdeyi vermiş yer alıyor. Oyunlarda Türkçe dil desteğine en fazla önem veren şirketlerden bir tanesi olan PlayStation tarafı, yeni oyunlarını Türkçe altyazı desteği ile çıkarmaya tüm hızıyla devam edecek gibi gözüküyor.

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor

2018’de piyasaya sürülmüş olan God of War’ın devam oyunu olan God of War Ragnarok, Türkçe altyazı ve menü desteğiyle birlikte PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarında satışa sunulacak. Oyunun ön sipariş fiyat aralıkları halen resmî olarak belli olmamış yer alıyor olsa da, PlayStation 4 sürümünün 599 TL, PlayStation 5 sürümünün ise 699 TL olarak ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği ile geliyor

Horizon Forbidden West’in Türkçe altyazı desteği haberini aldıktan sonra, God of War Ragnarok Türkçe altyazı desteği görmek bi hayli sevindirici. PlayStation Türkiye ekibi, yaptığı bilgilendirmede: ”Heyecanlı ve sürükleyici bir deneyim yaşatması için bir PlayStation özel oyununa daha Türkçe dil desteği sağlayarak, PlayStation topluluğunu desteklemekten mutluluk duyuyoruz.” cümlesine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu