Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Colossi Games tarafından yayınlanan 92MB boyutundaki Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [v1.7.1]

Gladiators Survival in Rome Para Hileli MOD APK [1.7.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki ana karakter, Sezar’ın ordusundan kaçan ve kendine yeni bir hayat arayan bir kahramandır.

Gladiators Survival in Rome 1.7.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli kristaliniz olmasa bile jeton alabilirsiniz.

Gladiators Survival in Rome, potansiyel bir aksiyon rol yapma oyunudur ve ilk günlerinden beri büyük beğeni toplamıştır. Oyundaki ana karakter, Sezar’ın ordusundan kaçan ve kendine yeni bir hayat arayan bir kahramandır. Her şeye sıfırdan ekranlara gelecek, kendiniz sömürecek, hayatta kalmanın bir yolunu bulacak, köleleştirilmiş insanları kurtaracak, kötülükle savaşacaksınız. Antik Roma dünyası seni bekliyor, kahramanımız.

Gladiators Survival in Rome v1.7.1 MOD APK

Gladiators Survival in Rome oyununda geniş bir ormana koşuyorsun ve kendini kurtarmanın bir yolunu bulmalısın. Yani savaşmak kaçınılmazdır. Keşfetmeniz ve öğrenmeniz için sayısız bağlam olacak. Lakin bu harika sahne, onlara gerçek kabiliyetinizi gösteren bir çok düşman ve kötü adam içeriyor. Oyuna yerleştirilmiş silahlarla cesurca savaşın. Çekiç, kılıç, zırh, enerji her zaman canlanmanızı ve en yüksek savaş verimliliğini elde etmek için yükseltmenizi bekliyor. Her galibiyet size bi hayli fayda yarayacaktır. Romalı savaşçılar son derece güzel darbelere ve saldırılara sahip olacaklar. Silahları ustaca kullanın, zorlukların üstesinden gelin ve görevleri tamamlayın.

Gladiators Survival in Rome Para Hilesi

Vahşi doğaya ayak basıyorsun; sahip olduğun tek şey, el değmemiş zengin bir orman. Hayatta kalmak için göreviniz oyunda mevcut olanlardan tam anlamıyla yararlanmaktır. Odun, yiyecek ve taşları basit bir şekilde alabilirsiniz, fakat bunları hafife almayın. Sadece bu basit malzemelerle tamamen görkemli bir imparatorluk inşa edebilirsiniz. Buradaki kaynaklar sınırsızdır, böylece özgürce odun kesebilir ve benimkileri açabilir, ot toplayabilir ve hatta vahşi hayvanları avlayabilirsiniz. Öyleyse doğanın tüm gücünden yararlanmak için en iyi silahları donatalım. Oldukça enteresan bir özellik, kaynakların madencilikten kısa bir süre sonra yeniden ortaya çıkabilmesidir.

Gladiators Survival in Rome Kristal Hilesi

Aksiyon oyunu Gladiators: Survival in Rome dünyası hala tutsak ve işkence görmüş kölelerle dolu. Romalı savaşçının görevi rehineleri kurtarmak ve onlara yeni bir barışçıl hayat vermektir. Sadece kurtarmakla kalmaz, bunun yanı sıra en kuvvetli dövüş ekibini oluşturmak için bu rehinelerle tamamen el sıkışabilirsiniz. 

Gladiators Survival in Rome Hile Apk

Çekiçler, savaş baltaları kullanın ve zavallı köleleri tahta kafeslerden kurtarın. Ayrıca görevinizi tamamlamak için gardiyanlarla da savaşmanız gerekiyor. Kurtarılan her kişi, bir sonraki savaşa hazır olmanız için size daha fazla para ve güç verecektir. Roma İmparatorluğu’nun en büyük Gladyatörü olmak için oyunda mevcut olan her şeyden yararlanın.

Gladiators Survival in Rome Apk indir

En kıymetli şeyler göze çarpan yerlerde değildir. Terk edilmiş kışlalar en verimli ve verimli topraklardır. Güçlü silahlar, savaş zırhları, sağlık iksirleri, hazine sandıkları her zaman burada aranacak. Bundan dolayı egzotik yerlerde koşmaya çok fazla kapılma ve bu kıymetli alanı unut; Buradaki her toprak parçasını araştırın ve en iyi biçimde değerlendirin. Savunmaya dönüştürülmek isteneni, en gelişmiş silahı kullanın. Bulunan herhangi bir kaynak size yardım edecektır; bu, işinizi ve savaşlarınızı organize etme kabiliyetinize bağlıdır. Yaptığınız zırh ve şapka, savaş alanının tehlikelerine karşı dayanmanıza ve kendinizi korumanıza yardım edecektır.

Gladiators Survival in Rome Apk Enerji Hilesi

Oyun yerleşik bağlantıya sahiptir ve arkadaşlarla oynanabilir. Gladyatör savaşçıları, bu harika savaşın tadını çıkarmak ve en bi hayli hızlı turları tamamlamak için görevleri paylaşmak için dostlarıyla bağlantı kuracaklar. Kurtarılan köleler ve dostların hepsi sizin takım dostlarınız olabilir, bundan dolayı çok fazla düşmanla savaşma hususunda endişelenmenize gerek yok. Hepsi senin yanında duracak. Roma İmparatorluğunu fethetme yolculuğunun bir çok parçası var, araştırmanızı yapın ve eşyaları bi hayli hızlı bir biçimde toplamak için işi doğru biçimde bölün.

Gladiators Survival in Rome Apk Son Sürüm

Gladiators Survive in Rome oyununda bir dizi görev karşısında hayrete düşüyorsunuz ama çok fazla endişelenmeyin. Her farklı alanı fethetmek için taktikler, fethetmeniz için kolaylaşacaktır. Oyunda bulunan her aktivite belirli bir miktarda can tüketecek ve gücünüz tükenmeden zombileri hızla yenmeli ve bi hayli hızlı bir imparatorluk kurmalısınız. Ayrıca oyuncular, kötüleri basit bir şekilde tuzağa düşürmek ve hızla büyük kazanmak için evler, çiftlikler ve savaş üsleri inşa edebilirler. Çok iş olmasına rağmen, düşmanla savaşı ihmal etmeyin.

Gladiators Survival in Rome indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Kamyon Simülatör Europe APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın