Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Progress Games tarafından yayınlanan 79MB boyutundaki Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [v5.14.9]

Gladiator Glory Para Hileli MOD APK [5.14.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda kölelikten kaçma sürecinde bir savaşçı olacaksınız.

Gladiator Glory 5.14.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi. Para harcadıkça artar

İpuçları : Oynamadan önce internet erişiminı kapatın

Colisee Arena, antik Roma zamanında inşa edilmiş en büyük arena olan İtalya’nın Roma kentinde çok sayıda turisti çeken destinasyonlardan biridir. 50 binden fazla insanı içinde yer alıyordu ve bugün hala var olan en güzel Roma mimarisine sahip yapılardan biri. Burada, kölelerin ve savaşçıların, kraliyet ailesinin eğlencesi olarak hizmet etmek için birbirleriyle savaştığı bir çok kanlı sahne vardı. Duymak şiddetli mi? Gladiator Glory sizi bu Roma dönemine geri götürecek ve bu kanlı eğlenceye tanık olacak.

Gladiator Glory v5.14.9 MOD APK

Gladiator Glory, büyüyen Roma imparatorluğu zamanında, kölelerin katıldığı kanlı tarlalar etrafında dönüyor. Soylular ve toprak ağaları satın aldıkları köleleri gönülsüz savaşçılara dönüştürdüler, arenada ölümcül dövüşlere katılarak yönetici sınıfa eğlence getirdiler. Savaşın kaideleri, yalnızca bir birinin hayatta kalacağı ve serbest bırakılacağı yönündeydi. 

Gladiator Glory Apk Madalya Hilesi

Yanlışlıkla bu kanlı eğlence sahnesinin bir parçası oluyorsunuz; kölelikten kurtulma ve seni bu cehennem dünyasına getireni yok etme ümidini yükseltiyorsun. Sahip olduğun tek şey kanlı kılıçtan nefret etmek. Hayatta kalabilir ve intikam hedeflerinizi yapabilir misiniz?

Gladiator Glory Para Hilesi

Tanıtıldığı gibi, kölelikten kaçma sürecinde bir savaşçı olacaksınız. Hedeflerinize ulaşmak için yüzlerce başka kötü gladyatörle savaşmak zorunda kalacaksınız. Görev sistemi sizi oyunun derinliklerine götürecek ve sizi Roma’daki bir çok ülkeye götürecek. Bu, çok fazla zorluk çekeceğiniz manasına gelmektedir. Bu nedenle, savaşmak ve teçhizatınızı yükseltmek için becerilerde ustalaşmanız gerekir. Sistem size sanal bir düğme ve 2 beceri içeren bir savaş konsolu sunar: sırasıyla saldırı ve savunma, ekranın sağ köşesinde kılıç sembolü ve kalkan.

Gladiator Glory apk 2021

Kalkan simgesine dokunduğunuzda, karakter saldırıyı engellemek için kalkanı koyar ve düşmana zarar vermek için kılıç simgesine tıklar. Sadece 2 skill olmasına rağmen esnek hareket ile birleştirdiğinizde rakibin kontra atak yapamamasına neden olacak kombolar oluşturacaktır. Ekipman yükseltme hususunda, karakter ilk etapta zırh, kalkan ve silah gibi temel ekipmanlara sahip olacak. 

Gladiator Glory apk hile

Kazandığınız savaşların bonuslarını teçhizatı yükseltmek, nitelikleri geliştirmek için kullanabilirsiniz. Kalite ne kadar yüksek olursa, kişiliğiniz o kadar iyi olur ve arenada düşmanla savaşmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca sistem zırhtan kalkana, silaha kadar yüzlerce çeşit ekipman da sağlıyor… Nadir ve kıymetli birden fazla malzeme çok yüksek özelliklere sahip ve bunları mağazalardan satın alarak temin edebilirsiniz. yahut bir dizi zorlu görevi tamamlayın.

Gladiator Glory Apk indir

Gladiator Glory, oyunculara müthiş kamera açıları ve dikkat çekici derecede keskin görüntüler ile 3D grafik arka planı sağlar. Ortam özenle hazırlanmış, tasarım ve renk düzeni bi hayli hassas ve dikkatli, oyunculara Roma dönemine geri dönmüş hissi veriyor. Ayrıca, fiziksel hareketin ele alınması da müthişdir ve sorunsuz bir deneyim sağlar. 

Gladiator Glory apk Son Sürüm

Arka plan müziği ve çarpışma sesiyle birlikte gerçek dışılık duygusu yaratan kanlı efektler de dahildir. Genel olarak, Gladiator Glory, oyun, hikaye ve grafiklerin üç yönüyle de müthiş bir rol yapma oyunudur. Gladiator Glory size müthiş bir eğlence vadediyor, kaçırmayın.

Gladiator Glory indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Air Combat Pilot WW2 Pacific APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın