Türkçe Yama

Gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar ortaya çıktı

Gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar yaşandı, Oyun severler için Gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar yaşandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar yaşandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar yaşandı

Yakın tarihte düzenlenmiş olan bir basın raporu, Obsidian’ın gizemli Xbox özel oyunu Avowed‘tan da bazı bilgiler içeriyor. İçerisinde; ”The Outer Worlds, Pillars of Eternity ile buluşuyor!” cümlesini barındıran rapor, oyun içinde birden fazla sınıf bulunacağını ve yıkılabilir ortamlara da yer verileceğinden bahsediyor.

Obsidian’ın gizemli Xbox özel oyunu Avowed’tan yeni detaylar

Geçen yıl, şık bir sinematik fragman ile açıklamalmuş olan Avowed’ın, Pillars of Eternity ile aynı evrende geçiyor oluşu, zaten öncedenden bildiğimiz detaylardan bir tanesiydi. Obsidian’ın The Outer Worlds’ü gibi birinci şahıs bir kamera kullanacak olan yapım, içinde aksiyon unsurları bulunduran birinci şahıs bir RYO olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca oyun, The Outer Worlds’e benzer; fakat daha gelişmiş bir motor ile geliştiriliyor gibi gözüküyor. Yayımlanmış olan raporda; oyun içinde birden fazla sınıfa ve oynanış stiline sahip bulunacağımız belirtilirken, Skyrim’in iki elli savaş mekaniğinden de yararlanılabileceğinden bahsediliyor.

Gizemli Xbox özel oyunu Avowed'tan yeni detaylar ortaya çıktı

Avowed’ın, The Outer Worlds ve Pillars of Eternity ile bazı benzerlikler taşıyacağından bahseden rapor, oyunun halen erken geliştirme sürecinde olduğuna da değiniyor. Obsidian yahut Microsoft tarafı, oyun için halen herhangi bir çıkış tarihi yahut bir oynanış fragmanı paylaşmamış olsa da, oyunun 2023 yahut 2024 senelerı içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu