Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak TapNation tarafından yayınlanan 85MB boyutundaki Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] indirme linkini sizler için paylaştık. Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9]

Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.9] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Engel parkurunda koşun ve serüvenci Dev’i muhteşem bir renk yolculuğuna çıkarın!

Giant Rush 1.4.9 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamsız. Reklam görmeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.

Oyunun en başından bu yana, Giant Rush oyununun iki farklı bölümü olduğunu fark edeceksiniz. Bunlar, oyunun temel temelini oluşturur. Bu iki bölümü net bir biçimde anladıktan sonra, kısa bir sürede profesyonel bir oyuncuya dönüşeceksiniz. Olduğu bilgisi yer alıyor, burada sizi daha fazlası için heyehayat verecek bir düzeynin iki farklı kısmı var.

Giant Rush v1.4.9 MOD APK

Giant Rush Android oyununun ilk bölümü koşu bölümüdür. Burada, tek bir amacında olan renkli bir adamı kontrol edeceksiniz – düzeyyi geçin ve büyümeye devam edin. Karakterinizi büyütmenin ana yolu, aynı renkten daha ufak insanları toplamaktır. Misal verilecek olursa, portakal iseniz, büyümeye devam etmek için portakal insanları toplamanız gerekir.

Giant Rush apk Android Oyun CLUB

Bu notta, değişik bir renk topladığınızda boyut olarak küçülürsünüz. Farklı renkleri toplamanın tek yolu renginizi değiştirmek için kapılardan geçmektir. Ayrıca, aynı anda herhangi bir rengi toplamanıza izin verecek bir gökkuşağı güçlendirmesi var. Ek olarak, duvarlar gibi, parçalamak için boyutunuzun birazını feda etmeniz gereken önüne geçer olacaktır.

Giant Rush Para Hilesi

Seviyenin sonunda, Giant Vs’de bir rakiple karşılaşacaksınız. Dev savaş. Sağlığınız, daha ufak insanları toplamaktan ne kadar büyük olduğunuza göre belirlenir.

Giant Rush oyununun bu kısmı bi hayli basittir. Ekrana sürekli olarak dokunmak hasar verecektir. Buna karşılık, siz de biraz hasar alacaksınız. Zaferi talep etmek için önce rakibinizin sağlığını tükettiğinizden emin olun. Aksi takdirde, düzeynin yeniden başlatılması gerekecektir.

Giant Rush APK Dayı

Koşunuz sırasında mücevher toplamak sizi para birimi ile ödüllendirecektir. Bu para birimini marketteki kozmetik ürünler (şapkalar) için harcayabilirsiniz. Bu, koşunuz sırasında biraz daha fazla eğlence için size biraz daha kişilik kazandırır. Aşağıda, Giant Rush Mod APK Son Sürümü için indirme bağlantısına sahibiz. Bu, oyunu anında bir ek avantajla oynamanıza izin verecektir.

Giant Rush apk hile

Bu, oyunda bulunan tüm farklı şapkalara anında erişmenizi yarayacaktır. Öyleyse, şimdi Giant Rush Mod APK indirme bağlantısına başvurarak dışarı çıkın ve oyunu yükleyin.

Seviyeyi geçin ve büyümek için olabilecek olduğunca çok sayıda aynı renkli insanı toplayın. Yeterince büyük bir tehdit halini aldığinde, gürleme zamanı! Bu keyifli ve gülünç oyun deneyimini yaşamak için Android için Giant Rush’ı indirin!

Giant Rush Elmas Hilesi

Oyuncunun engelli bir parkurda renkli bir adamı kontrol edeceği basit grafiklere sahip gündelik aksiyon oyunu. Her düzeyde, kahramanın parkur boyunca koşarken aynı renkteki karakterleri toplaması gerekir. Toplanan tüm ufak adamlar, koşucunun daha büyük ve daha kuvvetli olmasına yardım edecek ve yolun sonunda onu büyük bir patron bekleyecek. Toplanan aynı sayıda kahraman, düşmanı yenme şansını artırmaya yardım edecek; bunun bunun yanında, çeşitli aksesuarlara ulaşım sağlayan bonusları biriktirmelidir.

Giant Rush Apk indir

Kendilerine verilen önüne geçeri aşarak hedefe koşan devler içindeki destansı bir savaş oyunudur. Bu oyun, devlerin önüne geçeri görmeleri ve birbirlerinin yollarında kesinti olmadan yolu tamamlamanın yollarını bulmaları gereken çeşitli senaryolardan meydana gelir. Size yolunuzun belirleneceği renk seçeneği verilecektir. Ulaşılan son kişi, bu oyunun galibini belirleyecek olan sonuncuyla nihai bir mücadele vermek zorundadır. Bu oyun aile dostudur ve dostlarınızla birlikte sağlıklı bir rekabet içinde oynayabilirsiniz. Ayrıca ilerlemenizi kaydederek oyunu kaldığınız yerden sürdürebilirsiniz.

Giant Rush indir (MOD, Reklamsız)

Bir önceki android oyun

Tomb of the Mask APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın